Bir canta altın bulsanız naparsınız?acil

arkadaşlar 10 dakika önce ev arkadaşımla eve gelirken kaldırımın yanında bir canta bulduk boş diye tekme attık ama ağır olunca baktık icinde altın dolu ilk heyecanla aldık eve geldik. Şu an ne yapacağımızı bilmiyoruz içinde cumhuriyet altını cok fazla yarım çeyrek falan kafayı yices

Güncellemeler:
ve bugun o sokağa gittik hiç bir yerde kamera felan yok :D ayrıca saydık yaklaşık 300 adet cumhuriyet altını 500 yarım ve 100 çeyrek altın bir kısmıyla yardım yapacağız. saygılar

0|0
7|7

En İyi Kız Görüşü

• Ciddiysen sabah karakola götürün.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• çanta bulsam ks ye nıye gıreyım mk akla bak :D

0|1
    0|0
  • Empati yapıyorum o altınları bulmuş olsaydım ksye mi girerdim hayır girmezdim.Şu an tahminen karakola götürürdüm.Yoksa silahlı adamlar peşime düşebilir.

2|0
    0|0
  • sen ciddiysen sakin harcama.Helal ekmeğine haram bulaştırma.bak belki o kaybolan para yüzünden birilerinin gelecegi ile oynayacaksin belki yuvalar yıkılacak. Namuslu insanlar gibi davran ve git karakola teslim et.Bir de yardim yapacağız demişsin. Haramın sevabı olmaz.kendini kandırma.

0|0
    0|0
  • Havaiye bir bilet ahaha :D Sonra neom,deim ve neymsimi özel uçağımla yanıma aldırırım :D

1|0
    0|0
  • ben aslında yıllar önce kaybolan kardeşinim :D yerdeki mal bulanındır iyi harcamalar dileriz :)

0|0
    0|0
  • Kendimi kaybederim:D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Aç gözlülüğün luzümü yok. Nefsinize hakim olun. Getirin paylaşalım herkese yeter :D

3|0
    0|0
  • Karakola götür, başına iş açabilir. Umrumda değil diyorsan farklı kuyumcularda ufak ufak bozdur ve keyfine bak.

0|0
    0|0
  • Kardeşim 2 saattir çantamı arıyorum.Çok sağol yaa. Neredesin tam olarak gelip alayım sizi de görürüm :D :D

1|0
    0|0
    • Neyse sana sinirim geçti.Ama lütfen bana bir daha hakaret içeren vurgular yapma.seni tanımam sen beni tanımazsın.İnsan gibi sohbet edebilmeyi becerebilelim al link

• En yakın karakola şimdi götürmenizde fayda var.

0|0
    0|0
  • Kardes gozun aydin piyango sana vurdu iste sana kalmis vicdanin el veriyorsa

0|1
    0|0
  • akbilimi doldururum

0|0
    0|0
  • en yakındaki karakola teslim edin. içiniz rahat olsun en azından. eğer onları kendinize alırsanız ömür boyu o haram paranın yükümlülüğü ile karsılacaksınız. verin kurtulun. onlar sahibini bulur zaten

0|0
    0|0
Yükleniyor...