Arkadaşlar sizi üzen ,canınızı sıkan ,kendinizi mutsuz hissettiğiniz ne ise paylaşırmısınız ? ?

arkadaşlar sizi üzen ,canınızı sıkan ,kendinizi mutsuz hissettiğiniz ne ise paylaşırmısınız ? ?

yardımcı olmak isterim .bu saatte mantıklı ve iyi bir soru göremedim .

hiç olmassa yardım edeceğim arkadaşlar ile tanışırım diye düşündüm .

0|0
11|4

En İyi Kız Görüşü

• sevgilim askerde ve ota boka alınıyor onu anlamaya calısıyorum ama olmuyor .bugün neymiş facede cok takılıyomusum diye laf yaptı halbuki benim telefondan acık kaldı dedim inanmadı tama m napıyosan yap of dedi .bütün gün agladım .konusmadım ii geceler askım diye mesaj atmış bende ii geceler bitanem dedim .ama bana ii geceler dediğinden beri whatsapp'ta cevrimiçi üstelik yazıyorum cevap vermiyor .deli olucam artık .benimle ilk zamanlardaki gibi ilgilenmiyor anca canımdan bezdiriyor.bi güzel içinden gele gele askım dese dünyalar benim olucak .izmire evime gelirken beni aramıştı sms olmadıgı için 'aklıma geldin aradım dedi nasıl mutlu oldum anlatamam .simdi ise zorla mesaj atıyor :( ne yaptım ben cokmu dger verdim.

0|0
    0|0
    • değer vereceksinki değerin anlaşılsın .askerde olduğu için seni aramadığı zamanlar fazla üzülme .gereksiz tavırlardan ikinizde uzak durun .bu gibi anlamsız davranışlarda bulunursanız ilişkiniz daha erken sonlanır .bir karar alın .ilişkinize bir yön verin .daha anlamlı olsun .daha güvenilir ve sağlam bir ilişki yaşayın .kurallarınız olmalı .yoksa ikiniz içinde sıkıcı ve anlamsız olacak .

• sıkılmanı anlıyorum .ne kadar seviyor olsanda değer verilmediğini anlaman senin de daha farklı düşünmene doğal olarak neden olacaktır .zamanla sevgilinin sana karşı hareketlerini ve yaklaşımlarını daha iyi anlayacaksın .seni başka bir kıza değişecek ise kendi kaybeder .kazanan sen olacaksın .sevgine layık değil ise başkası ile birlikte olsun .seninde bunlan sonra fazla yapacağın bir şey kalamaz .zamanla göreceksin neler olup biteceğini .

• ben hiçbi zaman istediğim degeri göremedim kimseden hep bir amac için benimle oldular kabul etmeyince defolup gttiler .bu dedim ilk defa düzgn bir insan oda beni canımdan bezdiriyor .inan öyle yoruldumki dermanım kalmadı .bitecekse bitsin diyorum bir yandanda bu yenilgiyide tasıyamam diyorum .ama askerden gelince beni bırakacak buna adım gibi eminim .facesinde taş gbi kızlar var .banada diyor tas gbi kızlar var falan .gitsin canımı yaktıgıyla ahımı aldıgıyla kalır .eyvallah der yoluma devam ederim

Kızlar Ne Diyor 10

• Öyle bir şey şu an yok mutluyum :)

0|0
    0|0
  • Hiç girmeyeyim o konulara..

0|1
    0|0
  • Kimsin ki sen.yardimci olmaktan ettigin icin soruyorum.

0|0
    0|0
  • Bir arkadaşım

0|0
    0|0
  • Çok mutluyum, henüz öyle bir şey olmadı.

0|1
    0|0
  • kendim

0|0
    0|0
  • Takintiliyim.ilgi arsiziyim.sevgilim naparsa yapsin hep bir kusku var bende.bogsa sevgisinden hayir demem.surekli benle ilgilensin istiyorum.uzun sure mesaj atmadiginda bile altinda neden ariyorum

0|0
    0|0
    • bole düşünmen çok doğal .seviyorsun ve aşıksın .hak ettiğin sevgiyi görmek istiyorsun .vediğin değere karşılık almayı istemen doğal .son derece bağlısın .

• :) tesekkurler supermen

• rica ederim .hep mutlu olun .: )) .kalbin temiz .

• bu sene sınav var ve çalışamıyorum o sınav sürecine adapte olamıyorum kafamdaki bazı sorunlarda bunu etkiliyo ve içten içe huzursuz ediyo

0|0
    0|0
  • benim henuz tanismadigim bir sevgilim var ya nasil olcak o is?

0|0
    0|0
    • tanşırsın inşallah en kısa zamanda .kalbine ve gönlüne göre olan biri ile .

• Dermansiz derdimin sebebi belli dermani yaramda arama doktor:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Benim sikintim anasini sattimi amerikasi cini rusyasi bunlar gelisirken biz daha icimizdeki problemlere cozum bulamadik.

0|0
    0|0
  • derdimin dermanı sende yok. Ama saol yine de

0|0
    0|0
  • İyi olur mutsuzum sitede yorum yaparak acınısını çıkartıyorum nedeni eski sevgilim beni üzdü bugünde ben onu ağlattım üzülüyorum

0|0
    0|0
    • kendini daha iyi hissetmene neden olacak ise ,kendinde de hata olduğunu düşünüyor isen özür dile .bayanlar ince ruhludur .anlar seni .

• Yok olay şu eski sevgilimden ayrıldım olay bitti aşk bitti ama benle arkadaş olmak istedi üzdü bugün ben ağlattım tüm face hesaplarımı yani sosyal olan tüm hesaplar kapalı telefonumda kapalı çünkü çok üzgünüm daha üzmek istemiyorum

• valla 2 ay önce kız arkadaşım beni terketti . 1 aydır da hayatında başka birisi var .. benim sıkıntım büyük ama o ne yapar ne eder bir fikrim yok . kendimi alkole verdim ama halimden memnunum şuan. konu içinde teşekkürler.

0|0
    0|0
    • halinden memnun isen .fazla içinde saklayıp moralini bozmadan yaşıyor isen sevindim senin adına .fazla düşünmeden ve aklını yormadan hayatına devam edebilmen çok iyi .ama alkol çözüm değil .

• hayat bize istediğimiz gibi bir yaşam vermeyebilir .her istediğimizin olması için çaba göstermeliyiz .kendimizi yıpratmak çözüm değil .hayatın en güzel taraflarını görerek yaşamak gerekli .boşver sevi üzen ne varsa düşünme bir daha .o kişilerin karşısına bile çıkma .

• o kişiler benim umrumda bile değil. boşverdim zaten . bu hayat da umrumda değill amann ne olcakk .. herkez ölüyor zatenn.. mesele öldükten sonrası ..

Yükleniyor...