21. yıl ve internet hayatı

evet şimdiler de insanlar bütün işlerini internetten hallediyorlar alışveriş faturalar para transferleri ve aklınıza gelecek bütün herşey..

yakın zamanda ülkemize gelen ve bir kaç yıldır varlığını sürdüren Mega holding dedikleri şeye etrafımda ki bir çok insan girmiş bulunmakta ve bunlar bana hiç çekici gelmiyor..dün gece saat 1.45 ile 4 arası skype den birisi ile konuştum bu mega holding hakkında ve bana bir sunum yaptı sunumun başında o kadar ön yargılarım vardı ki ilk ban bu ön yargılarımın nedenini sorduğunda ''Yasal dolandırıcılıktan başka bir şey değil'' dedim ve sunumun sonunda nasıl işe girebileceğimi sordum :))

diğeceğim o ki sizin bu konu hakkında bilginiz var mı işin içinde olanlar ve bana tarafsız yorum yapıp işin gerçeklerinden ve sıkıntılarından bahsedecek birileri vardır umarım..

bu mega holding denilen şey nedir ?

Güncellemeler:
sorum çok uzun oldu k.bakmayın ama umarım zaman ayırıp beni bilgilendirirsiniz :)

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Ben de çok kararsızım... bu aralar düşünüyorum... kafa kafaya verelim mi :D

0|1
    0|0
    • aga şerefsiz bir sunum yaptı bana ben kesinlikle olmaz siz yasal dolandırıcısınız diyordum sunum bitti nasıl girebilirim ne kadar gerekli dedim sen düşün mükemmel ikna edici konuşuyorlar

• Ürün değil, iş satıyorsun resmen :D

Kızlar Ne Diyor 1

• Kimse yok galiba :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Es selamu aleyküm Güngör Paşa;

Kahrolsun kapitalizm diyorum başka bir şey demiyorum

0|0
    0|0
    • demeseydin iyiydi be kardeş :) bilgin var mı ? varsa bir anlat beynimi kurcalıyor herşey nasıl bir yapılanma

• sözlüklerde biraz araştırma yaptıysan görmüştürsün pek olumlu şeyler yazmıyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...