Aşık olduğunuz kişi karşınıza geçip '' Seni Sevmiyorum '' deseydi ne yapardınız ?

Aşık olduğunuz kişi karşınıza geçip '' Seni Sevmiyorum '' deseydi ne yapardınız ?

Bu şarkınız ... link

Bu da resminiz ... link

• Aşkım için savaşırdım ...
    31% (4)27% (3)29% (7)Oy Ver
  • Olmuyorsa zorlamazdım ...
    62% (8)55% (6)58% (14)Oy Ver
  • Diğer ... ( Belirtiniz ... ? )
    7% (1)18% (2)13% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
18|12

En İyi Kız Görüşü

• Çeker giderdim elimden bir şey gelmezdi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• bütün gün bütün gece aglardım bidaha ne mesaj atar ne arar ne sorardım içim acırdı yataklara düşerdim .bu böyle 3 gün sürerdi .kendime gelince diyeceklerim sunlar olurdu :

Sen nasıl bir karaktersizmişsin .nasıl bir hadsiz .nasıl bir serefsizmişsin ki

Hadi benim kalbimi duygularımı yoksaydın serefini ayakların altına alıp bana nasıl yalandan seviyorum dedin nasıl canım askım hayatım dedin .Dilerim senin canında benim gibi yanmaz benim gibi yakmazlar .benim haketmediğim sevgini basklarında bulursun .mutlu olursun .ama aldıgım ahımla bana dediğin gibi 'bensiz yaşayama' kapıma köpek gibi gelirsin .Ama beni bıraktıgın gibi bulamazsın .Ben senin için beni hr üzdüğünde ,üşüdüm dediğinde yanında olamadıgım için bazen kendmi suclu buldugum için gözyası dökerken sen beni bırakıp gitmeyi kafanda kuruyormussun meeger .yazık cok yazık sevgime askıma feda ettiğim uykularıma .seni koydugum kalbime yazık .sen haketmiyorsun .sakın cevap verme yeterince dinledim seni .uzaklardasın gözlerimdede aklımdada olmayacak kadar ...kalbimde hiç değilsin ..kendine dikkat et allaha emanet ol sevdiğiiim dediğim ..elveda ..

0|0
    0|0
  • Sen beni sevmiyorsun demek. Bunu gözlerimin içine bakarak değil de kalbimin derinlerine girerek söyle. Gözlerim belki dolar da anlatamaz gerçekleri ama kalbim sana birbir söyler içimdekileri. Senin beni sevmemenle iş bitmez. Olsun be hayatım ben seni çok seviyorum. Kalbimde hala seni sevmeye devam edicek. Ben beklerim ölümüne bile olsa. Sen yeterki kalbine beni sokmayı becerebil birgün..

Ha beceremezsen de sorun değil sana kızmam asla benim kalbim senin için atmaya devam eder elbet.

DERDİM :))

0|0
    0|0
    • yorum yazcaktımda bunu gordukten sonra yazmak ıstedmedım...offf of of...bunları soledıkten sonra karsıdakı ne halde olur ? atan bı kalbı varsa kesın bu laflardan sonra durur :)

• Olduuu sana iyi günlerrrr derdim

0|0
    0|0
  • Dürüstlüğü için candan teşekkür edip, sktirolur giderdim.

1|2
    0|0
  • eğer bunu gururdan yaptığını bilseydim aşkım için savaşırdım ama gerçekten söylseydi zorlamazdım ama çok ağlardım

0|0
    0|0
  • Hiç uğraşmadan kendi yoluma bakardım ona mutluluklar dileyip öylede yaptım zaten.

0|0
    0|0
  • Yaptı ve sabrım yoktu...

0|0
    0|0
  • Sanırım yıkılır ama belli etmemeye çalışır gururu ön plana çıkartırdım.Ama içten içe atlatana kadar fırtınalar kopardı kafamın içinde.

0|0
    0|0
  • Senin bileceğin iş derim

0|0
    0|0

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • Zora kendimi sevdirecek halim yok kendi bilir ...

0|0
    0|0
  • ne alaka ya, aşık olsam da olmasam da birinin durduk yere seni sevmiyorum demesine gülerdim epeyce.

0|0
    0|0
  • zoruma giderdi.bu onun olmayacağı için değil kendimin ne hale düştüğü için olurdu

0|0
    0|0
  • aşkta gurur olmalı diyenlerdenim (:

0|0
    0|0
  • olmuyorsa zorlamazdım

0|0
    0|0
  • Sevmek zorunda değilsin hayatta başarılar ''

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• yaşadım 2 ay önce... çok ağır ve üzücü.. canım ciğerim canımın parçası dediğin insan senden sıkıldığını ve sevmediğini söylüyo. üstelik giderkende ne kadar iyi olduğumdan bahsediyo sen mutluluğu hakediosun hayatında başarılar dio.. 1.5 yıllık ilişki

0|0
    0|0
  • Olmazsa zorlamam, uzaktan severim.

0|0
    0|0
  • Eğer gerçekten seviyorsam aşıksam ve onunda azda olsa sevdiğinden eminsem savaşırdım..

0|0
    0|0
  • seversen taa ananı sevmessen taa ananı diyip salardım suyu :)

0|0
    0|0
  • Bazen sadece bunu demesini beklersin.

0|0
    0|0
  • Elimi uzatırım, şöyle güzel sıkarım elini. Hayatta başarılar dilerim. Alır ceketi çıkarım.

0|0
    0|0
  • yaşamayan insandan cevap bekliyorsun kardeşim...

0|0
    0|0
  • haticelere bakardım :)

0|0
    0|0
  • piçaklarım poposundan

0|0
    0|0
  • niye la

derdim

0|0
    0|0
  • insanların 3 harflik bir kelimeyi ayaklar atlına aldıgını gördükten sonra hiç birşey yapmazdım .

0|0
    0|0
  • Eyvallah güzelim derim yolundan çekilirim zorla iyilik olmaz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...