"Ah o son kadehi içmeyecektim" benzeri pişmanlıklarınız neler?

günlük hayatta arada sırada da olsa aşırıya kaçtığınız zamanlar olmuştur.bunlardan bikaç örnek sunsanız da biz de neşeleniversek.

ben mesela bir bayram gününü hatırlıyorum .lunaparktayız.yanımda yerinde duramayan bir ergen ve tüm dönen zımbırtılara binmek istiyor .beni de gaza getiriyor.en son crazy dance denilen zımbırtıya biniyoruz ve indikten sonra soluğu lavaboda alıyorum .ah kibirliceviz diyorum o son zımbırtıya binmicektin.

peki sizin "ah o son kadehi içmeyecektim" benzeri pişmanlıklarınız neler?

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• bir cevizin crazy dance 'a binmesi pişmanlık tabi. hemde kibirli .. bir arkadaşımla evde babasına basılmıştık , yakalanmadım ama ömrümden yıllar gitti.. çok dedim keşke gitmeseydım diye.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• benim oldu bayi eiğitimi vermek için bir konuşma yapacaktım biriki kadeh bir şey içip heyecanımı yatıştırmak istedim.Ama bu seferde heyecandan biraz fazla içtip.Kürsüde ayakta zor durdum anlattım ama gel bir de bana sor :))

1|0
    0|0
  • 14 şubat 2010 du.7 erkektik sabaha kadar içtik.rakının son 1 dublesi kalmıştı dedim günahtır içim

içmez olaydım 1 tam gün kustum

1|1
    0|0
  • Ah 3 sene beklemeyecektim.

1|0
    0|0
  • yalova çınarsıkta takıldık kızların arkasına kızlar bara girdi biz 4 erkeğız tabi baktık kapıda iki görevli var fiyatı öğrenmek için ve damsız almaları için ikna kabiliyetimi kullanarak adamlarla konuşabileceğimi söyledim bizimkilere işte tam burası da son kadehi içmiyicektim gibi bir söz oldu bana adamlara yaklaştım istanbuldan geldiğimizi 4 kii olduğumuzu söyledim fiyatı söyledi ardından damsız alamıyacaklarını söyledi bende bunun üzerine ikna kabiliyetimi kullandım kullanmaz olaydım uzaktan geliyoruz dedim nereden dedi istanbul dedim neresinden dedi çankaya dedim çankaya dedi beykoz çankaya dedim adam sırıtıyor tabi tamam girebilirsiniz dedi ama rezillik diz boyuydu tamam ben arkadaşlarla konusayım dedim ve hızlıca uzaklastık oradan

0|0
    0|0
  • ben bir yılbaşı gecesi eve gidene kadar bütün izmire kustuğumu hatırlarım

1|0
    0|0
  • Keşke o kızın evine gitmeseydim. ah ah pişmanım

0|0
    0|0
  • mahallenin en kıl temizlik hastası ... hanım teyzenin panjurlarına kustuydum alt kat komşumuzdur kendisi ama hiç pişman değilmm .d

0|0
    0|0
  • bir gün sevgilimle buluştum bi parkta sohbet ediyoruz elini tuttum ve kızı yanağından öpüyorum babasıda arkamızda bizi izliyormuş yanımıza geldi ve...

0|0
    0|0
  • 11ay sonra ki hortlama. :/

Son kadehi hep içerim.

0|0
    0|0
  • hatırlayamadım.

0|0
    0|0
  • az kalsın sarhoşluktan travesti götürüyordum diskonun kapısına kadar fark edemedim

0|0
    0|0
  • Son kadehle değil de o şişeye başlamayacaktım oldu.

0|0
    0|0
  • 14 şubat akşamı için 15 şubat günü bunu hep söyledim.keşke o son dubleyi içmeseydim diye

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• 5 arkadaş bara gittiğimiz akşam, kovalayan varmış gibi biraları sen dik, sonra arkadaşın votkasını yürüt, sigaraları arka arkaya iç, eve dönerken arabayı durdurt herkesin önünde kus... peh... o votkayı içmeyecektim.

1|0
    0|0
  • bir sürü var.. ki

'ah icmeye hic baslamayacaktım' diyorum genelde.. ardı arkası kesilmediğinden:d

0|0
    0|0
  • Yasadiklarimdan Hic bir zaman pismanlik duymadim , duyacak olsaydim zaten Yasamazdim Onca seyi :) ...

0|0
    1|0
  • bende kalsın keşkelerim

0|0
    0|0
  • çok sinirliysem çenemi tutamıyorum, resmen dilim zehir saçıyor. sinirim geçtiğinde hep derim,"ah o son cümleyi kurmayacaktım." diye. işin yoksa temizle dur.

1|0
    0|0
  • ah son birayı ıcmeyecektım kı ..

mıgdem bulanmayacaktı o kadar...

0|0
    0|0
Yükleniyor...