Kızlar kaç erkekten çiçek aldınız? Erkekler kaç kıza çiçek aldınız?

Kızlar kaç erkekten çiçek aldınız? Erkekler kaç kıza çiçek aldınız?

0|0
12|25

En İyi Erkek Görüşü

• emin ol,eğer konu "o" olsaydı,çiçek ona çok basit gelirdi.çünkü ona çiçekten çok daha değerli bir şey verirdim. Hayatımı..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Ara ara alıyordum. Özellikle sevgililerin yanına gelen çiçekçiler olur yaa.. abe abim alsana hanım kızımıza , dünyalar güzeli maaşallah falan diye girerler ya söze.. Kızın bir kere gözü kalmış çiçekte , istemiyom desede alman gerek bir yeri şişer :)))

Neyse bir gün bakırköy de yürüyoz. Meydandan sahile doğru.. Üst geçitten indik çiçekçinin biri yapıştı.. acelemiz var kadın tutturdu.. yok abla diyom salmıyor.. istemiyrz abla diyorum salmıyor.. bağırmaya başladım yine salmıyor. Kurtulmaya çalıştık tuttu kızın kolundan kendine çekti.. O hareketiyle bende kayış koptu. kadının koluna vurdum kızı bıraktı.. üstüne yürüyodum ki sevgilim engel oldu.. durduk yere katil edecekti kadın beni yahu... aklıma geldi sinirlendim şimdi

0|0
    0|0
  • henüz çiçek verebileceğim biri daha olmadı olsa çiçek neki dünyaları verirdim ona :) :) :)

1|0
    0|0
  • soruyu tersine çevirirsen daha ilginç olmaz mıydı? kızlar kaç erkeğe çiçek aldınız ya da erkekler kaç kızdan çiçek aldınız? :)

0|0
    0|0
  • benbirerkeğim

0|0
    0|0
  • lise zamanında kız arkadaşıma almıştım .şimdi sevgilim olsa yine çiçek alırım .dünyanın en güzel hediyesi bence .

0|0
    0|0
  • anneme bir kere anneler gününde aldıydım , onuda eve giderken yolda kızarkadaşım gördüydü (evi bize yakın) uzaktan koşarak geldi çok sevindirik oldu falan çaktırmadım bende, gittim anneme bir tane daha aldıydım teknik olarak 2 almış sayılıyom mu ? sayılıyom heralde yaa

0|0
    0|0
  • ben hiç almadım , odunum

0|0
    0|0
  • Lise de her hatuna aldığım doğrudur.

0|0
    1|0
  • biz çok aldıkta biz ne gördük asıl sorun bu :)

0|0
    0|0
  • 0 efenim, hayatımda hiç çiçek almadım hiç anlamıyorumda :/

cut.

0|0
    0|0
  • kaç defa kalp kırdığıma bağlı sanırım bu :)

0|0
    0|0
  • hiç almadımm

0|0
    0|0
  • sadece bir

0|0
    0|0
  • sevgililer gününde en yakım arkadasıma çiçek verdimm sevgilisi yoktu garibim ne yapimm

0|0
    0|0
  • Almadım la kimseye başka şeyler aldım :)

0|0
    0|0
  • Çiçek almaya değecek bir kız çıkmadı karşıma. Ailemdekiler hariç ;)

0|0
    0|0
  • hiç bir kıza çiçek vermedim; bide neden sevgilim yok diye düşünüyorum. gökten yağacak değilya

0|0
    0|0
  • sadece eski karıma çiçek aldım bir de anneme :D

0|0
    0|0
  • Şuana dek Babaannem'den aldım o kadar :D

0|0
    0|0
  • bir kıza aldım sadece çiçek

0|0
    0|0
  • Ben para yok diye çiçek resmi çizip verdim tokat attı bana :/

0|0
    0|0
  • 3 cicek aldim :)

0|0
    0|0
  • sadece 2 kişiye almışımdır bu zaman kadar

0|0
    0|0
  • Ne aldım ne verdim :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Çingene kadınların zorla sattıklarını saymazsak iki.

0|0
    0|0
  • çiçeği gec buket aldık kucak dolusu noldu onlarda cocukda soldu yalan oldu :/

0|0
    0|0
  • valla toplam 2 erkekten cıcek aldım.. ne öküzler la bunlar :( çiçeğe muhtacım :D

0|0
    0|1
  • simdi farkettim de bn hic çiçek almadım ya nye bana çiçek alan bir adam denk gelmemis.. daldim düşüncelere. .

0|0
    0|0
  • 2 erkekten cicek aldim simdiye kadar

0|0
    0|0
  • Henüz çiçek alan olmadı ilerde belki olur

0|0
    0|0
  • 2 erkekten aldım

0|0
    0|0
  • leşim çok