Acaba demiş midir ????

Bugün babamın en yakın arkadaşına aile ziyaretinde bulunduk onların 20 yaşlarında oğulları var ama taş gibi çocuk maaşallah daha önceden de onlar bize gelmişlerdi .. ben konuştukça benim konuşmalarıma gülümsedi yorum falan yaptı sonra bizim aile sigara molası verdi çocukla tek kaldık salonda ikimizde telefonlarımızla ilgilendik fakat ben telefonuma bakarken bana baktığını hissettim bende baktım 1 kaç defa .. sonra eve geldik annemle konuşmasını yaptık çocuğun annemde görmüş bana bakarken.. haftaya bize gelicekler acaba demiş midir ?

Güncellemeler:
Ya acaba derken sevgili falan

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• yakışıklı çocukların her zaman kenarda bir manitaları vardır bunu unutma bacımmm

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• hadi hayırlısı diyorummmmmmmm

1|0
    0|0
    • :D :D:

• yarın git arasın annen annesini tamam mı ne oldu beğendi mi kızımızı filan gibisinden bir araştırma yapsın sende bu arada cocuguaraştır tamam mı facesi ya da başka bir şeyi var mı gibisinden annen annesini arasın yarın

• :D

• Yalnız degilsin :)

0|0
    0|0
    • YALNIZIM :(

• aynı konudan tesadufki kız bize misafrlige geldi bkıştık ama yalnız kalmadık ailesinin yanında bile baktım :)) ama bn 19 yaşındayım xD

• Sevgili olup olmadığını öğren ; yoksa senindir.

0|0
    0|0
    • bence yok ya

• Ailesinden , arkadaşlarından ve ya onu tanıyanlardan nasıl birisi olduğunu öğren ondan sonra şansını dene derim. Sonra durum daha zor olabilir.

• Hemen isteyelim :) belki çocuk çapkın manitası var. Yaw bu kızlarda ne kadar kezban

0|0
    0|0
    • Belki öyle olmadığını düşündüğüm için fikir edinmek istedim

• haahahhaah :D :D

• Seni yerse beni hatırla haklıymış diye içinden geçirirsin :)

Kızlar Ne Diyor 3

• ne demiş midir?

2|2
    0|0
  • baktıysa hoşlanmıştır diyemem.çünkü aynı odadasınız.gözünü kapatamaz ya..ama böyle kur yapar gibi baktıysa bişey diyemem.

0|0
    0|0
  • demiş midir ne abi. sorunun sonunu sormuşun

0|0
    0|0
Yükleniyor...