Siz okuyunca bunu ne hissederdiniz? ( şu an ilişki dusunmedıgınızı varsayın) Uzun ama okuyun lütfen +1 puan

Ben bu kıza defter tuttum 110 sayfa cıvarı.. Önceleri romantik laflar yazdım.. Ama 2 gün önce bir hareketi nedeniyle soğudum..Ve defterımın son sayfasına bu yazımı yazdım.. umarım begenırsınız..

--------------------------------------------------------

Eskiden, bir bakışı bile içimi ısıtan,kalbimin atışına yön veren, o yağmurlu havada aşık olduğum kız nerde ? Bu mu benim aşık olduğum hayalini kurduğum kadın?

Başkalarıyla alay eden ve belki de benimle bile alay eden birine mi aşık olmuştum ben ? Bu kadar aşık olup ta nasıl nasıl senden vazgeçer hale getirdin beni? Bir zaman seni deliler gibi seven bu adamın nasıl katili oldun söylesene..

Benim aşık olduğum kadın bu değildi..Bak artık sana ayışığım bile demiyorum.. Artık benim için diğerlerinden ne farkın kaldı ki?

Eskiden ne olursa olsun gel dediğim kadın bu muydu benim.Hangi gafletin içindeydim ben ? Artık bu son satırlarım sana karşı seni sevmeye karşı ödediğim son bedeldi bu.Defteri baştan sona okuduktan sonra sana bir zamanlar aşık olan bu adamı kendinden nasıl soğuttuğunu göreceksin elbet. İstediğin buysa en layıkıyla başardın.. Ellerine sağlık..

Bu saatten sonra da geleceğin varsa da gelme .. Gelme

-----------

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• bu defteri okuyan sadece sen misin?

0|1
    0|0
    • bu defteri ben yazıyorum ve sadece ben okuyorum evet..

• sadece kendini rencide etme dostum. mutlu ol umarım..

• Asla artık kalbim atmıyor ki onun adını duyunca.. Sadece vicdanımı rahatlatıcam o defteri vererek ve yepyeni bir sayfa..

Kızlar Ne Diyor 1

• Harbiden etkileyici bir yazı olmuş...Gerçekten içinden gelerek yazdıysan Bayaa bir üzmüş bu kız seni ... .s

0|1
    0|0
    • Önceleri hayalimde olan kadın nerde? O aşık olduğum kadın değil artık.. Ve kaybettim onun saflığını.. Peki nasıl unutmalıyım? Aklımdan çıkmıyorum.. Biliyorum saçma ama yapamıyorum dostum yapamıyorum

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...