22-27 Ekim arasında yapılacak tenis turnuvası için son dakikada ön sıralardan bilet bulabilir miyiz?

22-27 Ekim tarihleri arasında yapılacak olan tenis turnuvası için biletlerin satışa çıktığı ilk günden beri bilet takibi yapıyorum. 3. kategoriden bilet alacağım (en ucuz kategori) ve koltuk sıra numaraları 1-26 arasında. Daha ilk günden itibaren sistem 17. sıra ve sonrasına bilet kesmeye başladı. Bu kadar kısa sürede ilk 17 sıranın dolma ihtimali yok tüm salonda. Son güne kadar beklesek, son dakikada ön sıralardan bilet bulabilir miyiz? (bilet iptali vs)

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• bulablrsin ülkemizde spor anlayışı sadece futbol üzerine olduğundan zaten ahım şahım ilgi manyağı olucağını sanmıyorum ama zengin kesim belki bırakmayabilir..

1|0
    0|0
    • Sanırım LastFarFan'ın dediği gibi biletler toplu şekilde birine/birilerine verildi. Yoksa bu kadar ilgi olacağını zannetmiyorum. Yarı final ve finaller neyse de ilk gün maçlarında bu kadar ilgi şaşılacak şey.

• Zenginlerin 1. kategoriyi tercih edeceğini düşünüyorum. Benim gibi 3. kategoride takılan orta direk aile çocuğuyla muhattap olmak istemezler :)

• :) şans belki bulursun neden olmasın

Erkekler Ne Diyor 7

• eğer baştan kapalı girdiyse koltuklar firmalara dağıtılıyor hep. peşin para ne de olsa ama etik değil.

1|0
    0|0
  • sponsor biletleri ayrıldığı için olabilir

her neyse ilk 4 günün tek kişilik biletleri ve ayrıca 25 ekim yani 4. gün için çift kişilik biletim var 3. katagoriden, biletix satış fiyatından daha uygun fiyata veriyorum, ilgilenirse ulaş bana.

1|0
    0|0
  • Çok zor.. Çünkü hiç kalmıyor ve o biletler birilerine her türlü veriliyor. Gerek sosyal medyadan yarismalarla gerekse firmaların tanıdıklarına verilerek.

Hatirlattigin iyi oldu, ne kadardı ücreti? ben de gidicem

1|0
    0|0
  • Keşke bende izleme şansı bulabilsem .Umarım bilet işini çözersin şimdiden iyi seyirler

1|0
    0|0
  • Bekle, bulursun

0|0
    0|0
  • zor bence sen bıletını al..bılıyorsun halkımız tenıse bayılır.mazallah bıletler bıter

0|0
    0|0
  • O tenisçileri görmek için ne kadar para versem az tenis için değil kızlar için :D

0|0
    0|0
    • Masha sakatlık nedeniyle gelmiyor, erkeklerin ilgisini en çok çeken sporcu olarak bu tenis turnuvasında ağırlayamıyoruz maalesef kendisini. Ama elimizde muhteşem Serena ve sevimli Azarenka var.

• Bakış açısına, turnıvaya ne amaçla gidildiğine bağlı tabii ki. Serena-Azarenka finali mükemmel olur.

• yani turnuva bahane kızlar önemli olan :D serena parçalarrr

Kızlar Ne Diyor 3

• çok nadir br olasılık ama diğer yerlerinde dolması olası ve biletsiz kalabilirsin

1|0
    0|0
  • inşallah bulursun

1|0
    0|0
  • Sanmıyorum bulamazsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...