Arkadaşlar neden eve gelen misafirler kapalı kutudan boşanmış gibi saldırganlıkla bütün evin canını

Arkadaşlar neden eve gelen misafirler kapalı kutudan boşanmış gibi saldırganlıkla bütün evin canını okuyup çocuklarada okutuyorlar nedir bu görgüsüzlük yahu kimse ev sahibine yardımcı olmuyor az daha çığlık atacaktım.

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• o kişiyi engelle şikayet ettim yine senin sorunda da ev sahibi çıldırmasında ne yapsın

1|0
    0|0
    • engelledim canım sağol,ev sahibi benim ve sabah hem temizledim hem ağladım

• amanın kız niye ağladın değmez değmez

Erkekler Ne Diyor 7

• biz çocukken eve gidince niye söz dinlemedin diye bir sürü sopa yerdik. yeri gelir ev sahibinin yanında etimizi sıkarlardı. şimdi kimse çocuğuna laf bile söylemiyor. panik atak bütün kuduruk bebeler.

1|0
    0|0
  • kapalı kutudan boşanmış nasıl oluyor? onu anlamadım :)

evet bu arada çocuklarıını yanlarından ayırmamaları lazım,

ama sende çocukları oyalayacak bişey bulmalısın, oyuncak moyuncak ne bilim bişey işte

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun :))))))))

0|0
    0|0
  • çocukken oyuncaklarım vardı (legolarım) misafir çocukları evin her köşesine dağıtırdı topla topla canım çıkardı

0|0
    0|0
  • Kendi evlerinde olsa çıldırırlar :)

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun:)) misafirdren geriye kalan tek şey sessizliktir.

0|0
    0|0
  • çocuklara kim nasıl engel olsun adı üstünde çocuk yaramaz olur senin çocugun yokmu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Allah anaları babaları ıslah etsin ben çok nazlı büyümeme rağmen çok terbiyeli ve sessiz bir çocukmuşum birde ayağı bile kalkan olsa annesi hemen oturtup uyarırdı şimdiki analar cins

1|0
    0|0
  • sorudan birsey anlamadim, cok yaramazlar diyosun herhalde :)

ben olsam, kos kos otururdum.. bizim zamanimizdaa teyyy :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...