Dertliyim arkadaşlar... bir bakar mısınız?

şimdi yüzeysel anlatayım konuyu.. birini seviyosunuz abi aşıksınız.. bayram boyunca belki yüz kez aradınız açmadı telefonu.. müsait değil dediniz sineye çektiniz... sonra dediniz ki lan bu hiç mi wc ye gitmiyor? orda olsun insan bir arar... neyse uzatmayalım.. kızgınsınız tabi ama trip atmak size göre bir davranış değil.. ha bu arada sevgisinden eminsiniz ama işte o telefon açılmıyor.. şimdi benim yerimde olsanız ne yaparsınız? az öncede aradım açmadı.. hadi İstanbul donüş yolunda diyelim yanında ailesi filan bahanesini bile üretiyorum yani :)))

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• sende arama bir dakka yerinde dur ondan bekle yüz kere aradığın halde ses vermiyorsa niye halen yükleniyorsun..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Arama sen de...

0|0
    0|0
  • trip atmayacaksın direk yol vericeksin :)

0|0
    0|0
  • Ben sevgisinden emin olma derim yani...

0|0
    0|0
  • ben kendimden pay biçiyorum benzer durum olmuştu ama telefon yanımda değildi o an.

0|0
    0|0
  • gene ararım

0|0
    0|0
  • Direk ayrılırım değil bayram boyu, 1 gün boyunca cevap vermesin yeterlidir ayrılmama

0|0
    0|0
  • şu sendeki avardaki kızı ben bir yerden tanıyorum nedense bugünlerde o resim cok karşıma çıktı

0|0
    0|0
    • bende tanımıyorum kndilerini :)))

• niye milletin resimini aldın peki merak edioyrum yokmuydu başka bir resim hayvan karakter filan kullan ayıp değil mi yaptığın biri senin içinde yapsa nasıl olur acacba o resimdeki kız veya ark gelse sana dese doğru değil mi değiştir arkadaşım

• aslında o kişi yok sen kafanda kuruyorsun bunları

0|0
    0|0
  • seni polyanna görse oturup ağlardı ya :))

0|0
    0|0
  • ya şu erkeğin karı gibi olanı da cekilemz hakkatten

0|0
    0|0
  • Afedersinde niye bu çaba.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bu kadar ısrarla tek tarafın araması çokda mantıklı olmayabilir bana kalırsa..Sonucta görüşmek isteyen insan eninde sonunda ulaşır bir şekilde karşısındaki insana diye dusunuorum.egerki oda gerçekten konuşmak istese eninde sonunda cevaplar ne olursa olsun veyada sonradan geri donuş yapardı-yaa kusura bakma şurdaydım açamadım vs. gibi-diye dusunuorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...