Galatasaray hakemler olmasa 1 puanı zor alır. Sizce ne değişti?

İlk yarı zorda olsa golü atmayı başardı. Eski galatasaray Böle oynamıyordu. Sizce ne değişti

Güncellemeler:
Geçen hafta Sneıjderi sövenler şimdi tapar olmuş
11. Hafta Gs Fenere karşı böle oynarsa 1 Puanı dahil Zor Alır. Brumayı oynatmamakta tam bir aptallık

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• Koçum, soru başlığına +5 veriyorum, helali hoş olsun

1|2
    4|4

Kızlar Ne Diyor 3

• eğer öyle olsaydı gollerimizi ataklarımızı yan hakemler ofsaytla kesmezdi

3|3
    2|1
  • Biz asıl oyunumuzu sergilemeye başladık bence ki hakemlerin bize yararından çok zararı olduğunu düşünüyorum Mancini'nin kurduğu sistemler bence bizi iyileştirdi eski Galatasaray olamasakta biz hala çok iyi bir takımız

0|0
    0|0
  • yine ağlamayın

1|3
    2|1

Erkekler Ne Diyor 7

• yah he he hakem nerde düdük çalıp oyunu bitirdiğini görmedin heralde,onu geçtim lua luanın yaptıgı hareket sportmenlik dışı direk ihraç verilmesi gerekirdi

3|1
    1|0
  • Mancini yanlış bir kadro çıkarmıştı ama Sneijder´in kalitesiyle bu maçı kazandık ayrıca bu hakemler hep bizim aleyhimize kararlar veriyor gole giderken maçı bitiren bir hakem daha görmedim

2|0
    0|1
    • son düdüğü erken çaldı diye 90 dk boyunca sizin için yaptıklarını silip atman vefasızlık değilmi

• orta parmağını gösterdiğini söylüyorsun galiba. ondan ceza alacak göreceksin ama o pozisyonda bişey varmıydı

• ne olursa olsun gs şampiyon olamaz rezil futbol oynuyorlar,karabük 10 kişi kalmasa gsyi kesin yenerdi durumda onu gösteriyodu.

0|1
    0|0
  • Niye zorunuza gidiyorki bu kadar.Hakemin yaptığı hiçbirşey yoktu bir kere lua luaa parmak işareti yaptığı halde atılmadı ikinci sarıdan neyin derdindesin anlamadım gitti.

0|0
    0|0
  • eski galatasarayda böyleydi...

göreceksiniz geçen sezonki gs ile bu sezonki gs arasında fazla puan farkı olmayacak ama o puan beşiktaş ve fenerbahçeye yetişmeye yetmeyecek.

geçen sezon fener ve bjk sıkıntılarla uğraşıyordu en sorunsuzu 6alatasaraydı. bu sezon bjk ve fb sıkıntılarını atlattı ya da çok az kaldı

0|1
    0|1
    • Lua Lua hakeme ne hareket yaptı?Bunun karşılığında hakem ne verdi? Bunuda silip atmayalım ayrıca hakem hangi pozisyonu lehimize düdük çalmış söyle bakalım

• Ceza alsa bana faydamı sağlar?Kırmızı kart niye verilmedi ben bunu soruyorum isterse 1 sene futboldan men edilsin ama kırmızı kart verilmeliydi

• Diamond ve çift forvet inadi

Schneider drogba ve burak birlikte olmuyor birinden artık vazgeçilmeli drogba değil tabi vazgecilecek olan

Ve bruma her maç 11de olmalı :-)

0|0
    1|0
  • Bu takım adam olmaz :( iyi oynayan bir takıma karşı nasıl galip geliriz bilmiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...