Yarın öleceğiz belki de, böyle bir duruma hazır mısınız?

Kanser olduğunuzu öğrendiniz. Yaşamak için belki bir ayınız, belki bir haftanız, belki de bir gününüz var. Hangi akıl almaz hayalinizi yaşamak isterdiniz? Sırf küçük bir iş için nerelere giderdiniz? Hangi sırlarınızı anlatırdınız? Hayattan öğrendiklerinizle böyle bir duruma hazır mısınız?

0|0
12|4

En İyi Kız Görüşü

• bugun bı arkadasımın öldüğünü öğrendım sevgılısınden.ve sevgılısı okadar pısmandıkı onu uzdugu ıçın bugun gun boyu bunu sorguladım aslında sahsen bu yuzden soruna once 5 yıldız verıyorum.bugun anladımkı hayır boyle bır duruma hazır degılım boyle bır durumu dusununce tek bısey yapardım kırdıgım herkesın gonlunu alırdım ve küs kalmazdım.ama gel sor yarın degıl 5 dakıka sonra olsem hala küs ve kırgın olan ınsanlar var hayatımda.

yunanıstana gıtmeyı cok ısterdım,herkesten helallık alırdım mutlaka,hangı sırrımı anlatırdım hıç bır sırrımı anlatmazdım sahsen.sırlarım benle topraga gıderdı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Çok mutlu olurdum.. Manyakça gelebilir ama herkes bilirki çok çeşitin olduğu bir yemek masasından ya karnınız ya gözünüz aç kalkarsınız.. Ama sınırlı bir masada her zaman tüm seçenekleri tadacak kadar mide kapasiteniz ve zamanınız varıdır.. Önüme sunulan şeylerin yarısını yiyemeden kalkmaktansa bana verilenle gözümü gönlümü doyurmayı aklımı dünyada bırakmadan gitmeyi tercih ederim.. Zaman uzadıkça dünyadan ayrılma fikrini kabullenmek zorlaşır ((:

Ayrıca bu soruda hep bana saçma gelmiştir bana. Kanser olduğunuzu öğreniyorsunuz, piyangodan para çıkmıyor !? Yani hala sınırlı bir bütçeniz ve sizden sonrada yaşayacak bir aileniz var. Kimse kanser olduğunu öğrenipte Miami Adalarına tatile gitmiyor.. gidemiyor.. Boş hayaller de karın doyurmuyor.. Eğer azıcık paranız varsa onuda kemoterapiyle bir gün daha fazla yaşamak için kullanıyorsunuz zaten...

0|0
    0|0
  • ecel bilemeyiz ki,

ben böyle iyiyim,

eger kırdıgım kalp varsa,

üzdügüm kimseler varsa,

gönlünü almak veya helallesmek isterdim,

kimseyi üzmek istemem.

0|0
    0|0
  • Helallk dilerdim herkesten:)

0|0
    0|0
  • Soruyu sorma şeklin duyarsız olmuş biraz...

0|0
    0|0
  • tövbe ederdim

0|0
    0|0
  • Yerleşik olan herşeyimi terk ederdim.. öldüğüm ana kadar gidebildiğim kadar farklı ülkeye giderdim görebileceğim kadar iklim ve insan görürdüm.. Ne kadar özgür olur insan o zaman kanatların açılmıs gibi ölüme uçarak gitmek gibi :))

0|0
    0|0
  • en sevdiklerimi yanıma alıp,çılgınca eylenir,aklıma gelen her çılgınlıgı yapar.sonra da onlara teker-teker söyledigim beyaz yalanları anlatır,özür diler,helalik isterdim tabi çaktırmadan;))

0|0
    0|0
  • öldükten sora hatırlayıp "lan ne anılarım vardı dünyada" demeyeceğime göre bişler yaşamak için kendimi kasmazdım.

0|0
    0|0
  • Önce kalbini kırdığım bir kaç insandan özür dilerdim.. Vedalaşırdım .Sevdiceğimin yanında ölmek isterdim..Ölüm Allah 'ın emri hazır olsakta olmasakta..

0|0
    0|0
  • inşallah ölürüm.. belkisini geçtim.. keşke yani.. keşke o piyango bana vursa..

0|0
    0|0
  • öleceğimi bile bile kasamam kendimi. kardeşime uzun bi mektup yazarım belki. o da belki.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• namaza başlardım :)

0|0
    0|0
  • sessiz sedasiz kimseye birsey demeden o ani beklerim ve o an gelince cekip giderim bence en dogrusu ve rahati böyledir

0|0
    0|0
  • Kara elf üçlemesini bir kez daha okurdum :p

0|0
    0|0
  • evet hazırım her zaman

0|0
    0|0
Yükleniyor...