Evde vücut sporu nasıl yaparım ? ?

spor salonuna gitmede yapabildiğimce vücut yapmak istiyorum evde ne gibi yöntemler denemeliyim ?

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Aletler almalısın

0|0
    0|0
  • video faln izle ordan yap...işe yarar şahsen kardeşimde yarıyo

0|0
    0|0
  • mekik çek şınav çek :D

0|0
    0|0
  • youtubede kare kare saniye saniye gösterimi var ağırlık mekik şınav ve değişikleri

0|0
    0|0
  • buraya yazana kadar google'a yazsaydın be yavrum :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• 2 Tane Ayarlanabilir Dambıl Al Bir De Eğer Paran Varsa Barfiks Demiri Dambıllar Eğer Yeni Başladıysan 10 Kilo Olsun Zaten Ayarlanabilir Dambıldır 2 kilodan 10 kiloya kadar Ayarlanabiliyorlar

*Eğer İstersen Sana Antreman Programı Verebilirim Kendi Yaptığım Sen Kolumu Görsen Korkarsın

0|0
    0|0
  • ben hiç alet almadım. 2 yıldır günde 150 şınav, 150 mekik çekerim. 2 yıl spor salonuna gidenlerden daha iyi vücudum vardır. göğüslerim şişik omuzlarım ve kanatlarım çok iyi, baklavalarım tam şekil çıktı 6 tane. spor salonuna hiç gitmedim gitmekte istemedim hiç. üstelik boksörüm. özelden yaz program veririm sana olmazsa

0|0
    0|1
  • Yapamazsın. istersin 2-3 uğraşır vazgeçersin. çok nadir dikişi tutturan var devamı gelmez. sen sporada başlayamazsın. yani unut vücudu

0|0
    0|1
  • Aga kim ne derse desin karbonhidratlı besinleri keseceksin. yoksa çalışman boşa gider.

Dumbell al 2 şer kiloluk 100 er tane çeşitli çalışmalar yap dumbell'larla. sonra 100 şınav 100 mekik 6 aya çok belli olur faydası

0|0
    0|0
    • karbonhidratlı derken ? 2 ddeğilde 5 kg lik aliyim diyorum. birde 100 ne yaa 25-30 tane çekebiliorum ancay

• 5 kiloluklarla baslarsan 20 te takılırsın 2 ile basla her ay 2 kilo yükselt mesela. ekmek,poğaca, vs

• İyice aşağı düşürdüler şu vücud geliştirmeyi!

Evde k**ınıda yırtsan yapamazsın

0|0
    0|0
  • Al dambılını kaldır indir :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...