Wesley sneijder'in attığı 2. golu nasıl buldunuz?

az önce izledim muhteşemdi çok güzeldi galatasaray 3 puanı aldı kendine geliyor toparlandık diyebilir miyiz? tabi kopenhag maçı öncesi de moral oldu

0|0
5|23

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 22

• Sneijder gibi bir dünya yıldızına sahip olduğumuz için çok şanslıyız böyle yıldızlar kolay kolay transfer edilmiyor Sneijder´in kıymetini iyi bilmeliyiz

Maça gelince Mancini kötü bir kadro sahaya sürmüştü Bruma´nın mutlaka kadroda olması gerekiyordu

3|0
    0|3
    • bruma yoktu bende anlayamadım

• Yedek Defans yokmuş diye Bruma yerine Dany kadroya alınmış bana göre saçma bir karar en kötü ihtimal Meloyu ya da Ceyhunu defansa çekersin Bruma gibi hızlı ve çalım atan bir oyuncu kadroya alınmazmı

• İzlemedim daha..

..ama artık etinden sütünden yararlanma vaktidir, artık bir 'varlık' göstermesının vaktıdır..

zira hollanda maçından sonra viskiye atılan buz gibi geldi bize , kendi kendimizin taraftar grubu olan ailemizdeki erkek ve kadınlara.. dsad

0|1
    0|1
  • Lige verilen ara iyi oldu.Kopenhag maçı öncesi moral oldu bu galibiyet.

1|0
    0|1
  • dehşetül vahşet ama takımın durumu vahim 90 dk yı zor çıkardık.. ya

2|0
    0|1
  • Çat etti, umarım daha fazla böyle görürüz Sneijder'i :) Tabisi takımıyla bütün bir halde, Selçuk ile arasındaki mesafe moral bozucu...

1|0
    0|0
  • çok güzel atmış artık toparlanmaya başladık geç olmadan

1|0
    0|2
  • Yok be nerde toparlandık eskiden arenada 4 ya da 5 olsun diye maç seyrediyoduk. Şimdi yenilmeyelim diye dua ediyoruz. Her maç kalemizde gol görüyoruz.

0|1
    0|1
  • gs kopenhag ı da yenerse ıyıce gaza gelır kendını bır sey sanar

0|0
    2|2
  • You tube'a wesley sneijder'in 2. golü yazdım öyle buldum

0|0
    0|1
  • bariz kaleci hatası, fazlaönde durmuş birde top dışarı çıkacak diye bırakıyor

0|1
    1|2
  • Kalitesini gösterdi bu maç.Ama geldiğinden beri sadece 1-2 maç o kadar :)

0|0
    0|0
  • Bunun gibi 100 lerce gol , asist yapması lazım...

işte o zaman alex gibi adam alabildi gs diyebiliriz...

0|1
    1|2
    • Biz Sneijderin Alex gibi olmasını istemiyoruz gerçek Sneijder gibi olmasını,oynamasını istiyoruz çünkü gerçek Sneijder Alexten çok daha iyi bir oyuncu

• evet sneijder'ın alex'ten daha iyi bir oyuncu oldugunu kabul ederim.

ama bu gidişle alex'ten alınan verimi sneijder den alamazsınız bunuda siz kabullenin.

hagi'den sonra ne 10 numaralar geldi & gitti.

hep bir patlama bekledik.

darısı sneijder'ın patlamasına ;)

• 10 kişi kalmış karabükü bile zor yeniyorsunuz gsde adam akıllı bir Sneijdrr var iyi oyuncu Selçuk falan bitmiş artık

0|1
    1|2
  • atmasaydı krizlere giriyodummm akşam akşam

0|0
    0|2
  • fena bir gol değildi ama bence şansta yanındaydı

1|0
    1|2
    • klasik gollerindendi bence

• fenere attığı gol gibi diyecektim pardon

• biz galatasaraylıyız telafuzlarımız yanlış olsa bile kalplerimiz konuşur :)

• böyle kötü oynarsanız kopenhag size 6 atar. demedi deme

0|0
    1|1
    • juventus öncesinde de mynette aynı şeyler söylendi amrabatın penaltısı olmasa ezip geçmiştik

• ne yani juve maçında iyimi oynadınız :)))

• baroş geçen senemi kaldı bu seneye bak sen geçen sene sıkıntılarımız vardı bu sene 9 branşta 9 şampiyonluğu beraber kutlayacağız ;)

• Bu futbolla Kopengg takımını yorumlamamalıyız.

0|0
    0|1
  • kaleci bir adım öndeydi ondan yedi zaten ama topa sert vurdu

0|0
    0|1
  • gol süperdi. ama takım daha istenilen düzeyde değil. tek umudum avupada daha derli toplu oynamamız.

0|0
    0|1
  • Maç izlemiyorum ama Wesley diyince durdum :)

0|0
    0|2
  • normal bir goldü. mehmet topalın sürekli attığı golleri azıcık andırıyordu

0|0
    0|1
    • sow kayt falan desen neyse de mehmet topal ahaha :)

• mehmet topalın kariyerinde golde mi vardı :)

• izlemeden besmele çek dudağın uçuklayabilir link

• yaa ben su şirkete bir telefon acacam seni galatsaray kulubünde işe alsınlar cok hastasın ya :)

1|0
    0|2

Kızlar Ne Diyor 5

• maçı izlemedim 3 puan aldık sevindirici bir olay

3|0
    1|0
  • tebrikler kuzen sırf gel dedin diye geldim sneijder atar da gol estetik olmaz mı? darısı kopenhag maçına tatlım şimdi çıkmam lazım çağırdığın için geldim öptüm seni görüşürüz

1|0
    1|1
  • moral oldu çarşamba maçına hak ettik 3 puanı gole bakamadım ama sen diyorsan güzeldir eminim :D

2|0
    1|1
  • Her şeyiyle mükemmeldi

0|0
    0|0
  • bu serefsiz sneijder turkiye de guzel gol atti

0|1
    1|0
    • şerefsiz diyemezsin kendi milli takımındada mı gol atmasın gol attı ama sevinmedi buda erdemliktir

• evet cınım

• kızlar ne kadar komik ya .d.

Yükleniyor...