Sırada beklerken biri önünüze geçerse nasıl tepki verirsiniz?

Siz Hangi Kategoriye giriyorsunuz?

Klasik tepki: "Sıraya geç kardeşim."

Neoklasik tepki: "Şeker kardeşim sıraya geçiver."

Realist tepki: "Sıra var!"

Sürrealist tepki: "Sallandıracaksın bunlardan ikisini Kızılay''da! Bak bir daha yapabiliyorlar mı?"

Romantik tepki: "Beyefendi galiba sırayı görmediniz."

Natüralist tepki: "Sırana geç!"

Modern tepki: "Efendim, insanımız eğitimsiz. Halbuki Avrupa’ da…"

Post-modern tepki: "Sırana geç lan ayı!"

Uzlaşımcı tepki: "Acelesi olmasa öne geçmezdi. Üzmeyin garibi."

Devrimci tepki: "Alt yapı sorunları çözülmeden halkımız sıraya geçmez. Devrim olunca herkes hizaya gelecek!"

Kaderci tepki: "İki dakika fazla beklesek kıyamet mi kopar? Kısmetse hepimizin işi görülür."

Septik (kuşkucu) tepki: "Ön ve arka kavramları görecelidir. O tarafın ön taraf olduğuna kim karar verdi? Öne geçtiğini zanneden, aslında arkaya geçmiş olabilir."

Kanıtçı tepki: "Efendim algılanmayan şeyler yok demektir. Bakmayın o tarafa, adam yok olur."

Kötümser varoluşçu tepki: "Herkes bir gün ölecek. Onurlu bir şekilde bekleyin. Bir gün o adamda ölecek!"

İyimser varoşluşçu tepki: "Sıkmayın canınızı, şu anın tadını çıkarmaya çalışın. Bakın ne güzel hayattasınız ve birileri önünüze geçebiliyor."

Hümanist tepki: "İnsanlık bir bütündür. Birimiz hepimiz, hepimiz birimiz için. Dolayısıyla birimiz öne geçince, aslında hepimiz öne geçmiş oluyoruz."

0|1
35|21

En İyi Kız Görüşü

• Kanıtçı tepki süpermiş, adam yok olur he...

Herkese gıcık davrandığım bir günümdeysem o kişi yokmuş gibi davranıyorum, sıram gelince öne atlıyorum hemen, o da öyle bakıp kalıyor :) ya da iyimser bir günümdeysem o kişiye 'Sırada ben varım farkındaysanız!' diyorum :)

0|1
    0|0
    • İyiymiş :D Senin felsefeni yakalamış olmak güzel :D

• Bir de ben öyle durumlar çok kavga ediyorum. Benim yüzümden bütün sıranın psikolojisi bozuluyor :)) Napim yaa haksızlığa gelemiyorum. Biz eşek miyiz orada bekliyoruz, alla alla.

Kızlar Ne Diyor 34

Erkekler Ne Diyor 21

• Aynı olay dun migros'ta başıma geldi.

onume bir beyefendi geçti.elinde bir adet sanayağ.

ben arkadan arkadan poposuna dogru tekerlekli sepeti dayadım durdum

bi süre sonra arkaya dönüp ayıp oluyor dedi.

bende ah canım senin önüme sıvısman ayıp degıl dımı deyıp hızlıca ustune surdum sepeti.

napıyorsun falan bagırmaya basladı

aynı ses tonuyla dua et su an kasadayız baska bırsey dayamadım sana...

aksam bu olayı dusundugumde ıyı bısey yaptıgımı anladım.artık bundan sonra bıraz daha dıkkatlı olabılır beyefendı

0|2
    0|0
  • geçen bir abi çaktırmadan benim sırayı kaptı. abi sırayıda kaptın hee dedim. salak salak bişiler uydurmaya calıstı utandı lavuk :D

0|1
    0|0
  • biri hariç yazdıklarının hepsi hikaye memletimizdeki standart bir tepki var post modern olan :D :D

0|1
    0|0
  • eskirakı tepkisi birader sıra var bak bekliyoruz

0|1
    0|0
  • şöyleki...

geç lan yerine yarrağmmmmmmmmmmmmm.

kaynak yapma sikerim seni hea...

direk dalarım yani benim için tek açıklaması bu amk ..

altında üstünde birşeyler aramaya gerek yok ...

0|1
    0|0
    • sen olayın başısın walla :D ben onu ikinci planda bıraktım kardeşim :D

• ya bizim haksızlığa tahammülümüz yoktur.. :))gel benden sıra iste sebep ver mantıklı bir sebep canım feda ..ama seni saymadan önüne atlarsa bende ona atlarım şimdi yani..fazla mantıklı düşünmeye gerek yok.. :)

• Realist olan bana en yakın sanırım.

0|1
    0|0
  • sırada onume gecen kısının fızıksel yapısına gore deısır...

gozume kestırrısem karsısında benı bulur

baktım adam boksor, arkadasında beni bulur ('.')

0|2
    0|0
  • Realist tepkideyım

0|1
    0|0
  • hooop bırader sıra var

0|1
    0|0
  • Etkiye tepki misali o sırada önüme geçer benim yumruğumda onun gözüne bu kadar basit :)

0|1
    0|0
  • Geç Geç kul hakkımı ye cehennemde cayır cayır yanar bizede yer açmış olursun.

0|2
    0|0
  • Kötümser varoluşçu tepki: "Herkes bir gün ölecek. Onurlu bir şekilde bekleyin. Bir gün o adamda ölecek!"

0|1
    0|0
  • Klasik tepki : SIRAYA GEÇ KARDEŞİM. ters gider bende ona ters giderim girişiriz orda walla.

0|1
    0|0
  • la sıra var görmüyon mu alooo

ankara şivesiyle

0|2
    0|0
  • natüralist galiba ama duruma,sıraya ve kaynayana göre değişir..:D

0|1
    0|0
  • Sarışın,1.78 boylarında bir hatun ise problem yok :)

0|1
    0|0
  • Sıramı geri alabilirmiyim (alırım)

0|1
    0|0
  • önce neoklasik tepki sonra klasik sonra realist baktım olmuyor şıklarda yok aktivist tepki

0|1
    0|0
  • ben çok farkliyım dierek dalarım

0|1
    0|0
  • gectikten sonra kicina tekme atarim

0|1
    0|0
  • keynesyen tepkı:kardesım buralı degılsen sıray gıremessın

0|1
    0|0
Yükleniyor...