Medcezir'deki Eylül'ün makyajını nasıl yaparım?

İki sorum olacak

Medcezir bitecek mi?Çağatay Ulusoy esrardan yakalanmıs peki medcezir biter mi?

Alakasız ama Dizideki Eylülün makyajını cok begeniyorum ama nasıl yapıcagımı bilmiyorum biri yardımcı olabilir mi acep?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• makyaj konusunda bilgim çoktur ama o diziyi hiç izlemedim nasıl bir makyaj yapıyor ki serenay mı oluyor eylül=)

• evet bak onun burnu çok büyük duruyor ve gölgelemler var dudaklarına çaktrmadan kalem sürmüşler ve kırmızı rujla dolgun havası katmaya çalışırlarken aşırı kırmızı olmuş ben beğenmedim pek yaşına göre fazla bir renk çok kırmızı çünkü burnu inceltmek için gölgelemeler var o kesimde saçlar genelde düz ki yüzünün yuvarlaklığı kapansın diye amam genel olarak tatlı bir surat bu yani bu şeklde yorumlayablrm makyajını

• heh iste benim icin riskli burun top gibi benim kanatlı onun yüz hatları cok yuvarlak geldi benim degil ama oval gibi yardımın için cok tesekkurler

• şimdi baktım ama hep aynı makyajı yapmıyor bir eyeliner kalınca sürüyor ama kızın gözü kaşı saçı siyah uyumlu ve keskin duruyor hatları rimel göz kalemi üztüne far fondoten üstüne beyaz dursun teni diye pudra kırmızı ruj ve hafif belli belirszi allıklar iyice incelesem anlardım ama tek fotosundan yaptğm yorum bu birde makyozun ve kullandgı malzemelernn iyiliğine göre bir de hatları güzel kızın güzel duruyor çok tatlı yüzüde zaten bu şekilde

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 4

• Valla bence bitmesin seviyorum diziyi yahu =) Makyaja bişey diyemicem beni aşar =)

• Sende haklısın ne diyim =) internette araştırsan =)

• beni de astı ondan diyorum :P

• bitsin.zaten çok kötü bir diziydi.

• tabı hemen arka odaya alalım sızı makyöz kızlarımız bırazdan gelıyo hanfendı

• Hiç izlemedim ama şöyle bir güzel Türk tarihimizi veya Cumhuriyet dönemini anlatan bir dizi çekilse kaliteli bir ekip tarafından sabah akşam izlerim.

Kızlar Ne Diyor 3

• Simdi makyaj iyi de kız da güzel hem herkese farklı makyaj gider

• güzel diziydi yahu ama bitmez bence

• oha bu çocuk yinemi esrardan yakalanmış.Hemen bitmez ya en az bir bölüm vardır yedekte zaten çağatayıda bırakırlar yakında

Yükleniyor...