Issız bir sokakta 5 tinerci önünüze kesse ne yapardınız ?

Allah Göstermesin Tenha Bir Saatte Yolunuzu 5 Tane Balici Kesti Ne Yapardınız ?

• Hiç Düşünmeden Kaçarım
    57% (12)38% (12)45% (24)Oy Ver
  • Üstümde Ne Varsa Veririm
    29% (6)19% (6)23% (12)Oy Ver
  • Konuşmaya Çalışırım
    10% (2)16% (5)13% (7)Oy Ver
  • Direk Dalarım
    4% (1)27% (9)19% (10)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
26|48

En İyi Erkek Görüşü

• Buram buram dayak kokusu alıyorum. Böyle bir durumda soğuk kanlı olup kafaları ayık mı yoksa kendinde değilmi ona bakmalı ve en son çare kavga olmalı, kaçış öncelikli ve etrafta ele geçirilecek taş sopa (sopa ilk tercih olmalı ) 5 kişi zor hacı abi. elinde sustalı falan yoksa öperler adamı

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 26

• Ağlarım ben oldum yere çöküp :( ıssız sokaklar tercıhım deıldır hiç bir zmn

0|3
    0|0
  • alın cuzdanımı der esyalarımdan bırını fırlatırım o tarafa yöneltirim onları o arada sıvışırım :D ama attıgım cuzdan olmaz... eğer dolu gezıyosam tehtıd ederım cekılın yoksa sokarm dıye :D

0|1
    0|0
  • Birde aklıma bu geldi yazık ya :| link

0|1
    0|0
  • Deliymiş gibi taklit yaparım kendi kendime bağırırım çağırırım kendi kendimi döverim gülerim kahkalar atarım ağlarım sonra geçer giderim :D

0|1
    0|0
    • o daha tehlikeli söylim :D

• o erkekte yer kızda yemez bayanda ters tepebilir söylimde deneme yani :D

• Allah korusun karşıma çıkmasınlar zaten geceleri genelde erkekleri de toplayıp çıkıyoruz ne olur ne olmaz diye :D

• Sülaledeki kadınlar az tinerci dövmemiştir...Zavallılar kaçıyor bizi görünce :D Ama sayı çoksa hiç bulaşmam.Benim sınırım 2 en çok 3 kişidir.Fazlası oldu mu,kaçarım.

0|1
    0|0
  • polisin numarasını çevirmeye başlarım

2|1
    0|0
  • Nereye kacicam 5 kisiden , B sonra A

0|3
    0|0
  • biber gazı her derde devadır canım.

0|1
    0|0
  • B ile C yi aynı anda yaparım.

1|1
    0|0
  • size abi diyebilir miyim der ağlarım :p

2|2
    0|0
  • Gelin size bally alayım der kalabalık bir sokağa çıkartır kaçarım.

0|1
    0|1
  • ayetel kürsi

2|2
    0|0
  • ALLAH a sığınırım ...b*ku yedim derim...

1|2
    0|0
  • Zombi takliti yapardim :d

0|2
    0|2
  • topuklara kuvvet :D

0|1
    0|0
  • ALLAHIM vermesin YARABBİM

düşünmek bile istemiyorum,kalp krizi geçiririm heralde:(

0|1
    0|0
  • altıma işerim heralde .

0|1
    0|0
  • tenha bir saatte tenha köselerden gecmem.

0|0
    0|0
  • Astala vista? =/

0|0
    0|0
  • Verirdim...

1|1
    0|0
  • Gecen gün ayiptir söylemesi tantuni yerken bir tinerci geldi abla cok acim banada bitane ismarlarmisin dedi masama davet ettim yemek ismarladim dikkatlice bakinca korkucak bisey yok

0|0
    0|0
  • Hiç düşünmeden kaçarım

0|0
    0|0
  • Kaçarım kaçamıyorsam çığlık atarım biri duyar gelir belki diye :D

0|0
    0|0
  • Ben de sizdenim derim.

0|0
    0|0
  • para verir kaçarım

0|1
    0|0
  • düşünürken korktum:D

0|2
    0|1

Erkekler Ne Diyor 47

• kizlar icin dusunuyorum da buyuk kucuk ne varsa altina yapmak en iyisi en azindan kotu bir sey e iyetlenirlerse kotu manzaradn tiksinip vazgecebilirler :)

1|2
    0|0
  • Üstümde ne varsa verir öyle kaçarım, o kafayla tazı gibi koşarlar kaçış yok.

1|1
    0|0
  • bırakın gideyim derim anlamıyorlarsa elimden geldiğimce dalarım tabi sonra gözümüzü hastenede açarım ya da hiç açamam :)

0|1
    0|0
  • Tinerci takliti yaparım

0|1
    0|0
  • O işin sonu çok kötüye gider.O tinerciler laf anlamazlar sen paranıda versen maymunlukta etsen yaranamazsın kafaya takmışlarla bıçağıda takmaya çalışırlar.Ben olsam dövüşürdüm sorun değil ya ben ya onlar gidecek.

0|1
    0|0
  • kelime şeadetten başka çaren yoktur.

1-kaçsan yakalarlar,

2-üstünde ne varsa versen bile üzerlerindeki kesici aleti sokarlar,

3-konuşmaktan anlamazlar,

4-direk dalsan, ölümün daha acılı olur.3-4 yerinden bıçaklanmak yerine 20-30 yerinden bıçaklarlar.

0|1
    0|0
  • alın bunları içeri alın alın alın

0|1
    0|0
  • erkekliğin %90 kaçmaktır derler onlar zaten pek ayakta adam gibi duracagını dusunmuyorum eger aradan bir tanesine vurup kaçabilirsem ne ala bana :)

0|1
    0|0
  • oturup tiner çekerim diye bir şık bekledim aslında. çoğu zaman böyle olaylarla karşı karşıya geliyorum zaten genel olarak selam veriyorum sigara uzatıyorum onlar davranmadan önce tabi şaşırıyolar . aç olan var mı diye sorarım yemek ısmarlıyorum ya da parasını veriyorum. ertesi gün yine hiçbir şey hatırlamayıp yine geliyolar bu sefer ssadece sigara uzatarak yoluma devam ediyorum. ama onlar bizim kardesimiz onlar insan evladı oldugunu düşünerek yapıyorum her şeyi. kaçtığım falan olmadı öyle bir düşünceye sahip degılım düşünmem yani en fazla cebimdeki parayı isterler zaten istemeden onlar ben yardımcı oluyorum

0|0
    0|0
  • Yanımda Muşta ve Bayıltıcı gaz taşıyorum. Önce gazla 2 veya 3ünü sererim. sonra kalan 2 sini hastanelik ederim. sonra 3 taneden her birini tek tek uyandırıp ağzına ederim hepsinin

0|1
    0|2
  • Çok pis kaçarım

0|1
    0|0
  • üstümde para varsa veririm yoksa mutlaka dısarda corbacı vardır corba içini ısıtırlar.

0|1
    0|0
  • Biber gazı filan bunları geçin. Üstünde ne varsa vericeksin bu kadar...

1|2
    0|0
  • nereye doğru uzanayım ?

0|2
    0|0
  • erkekliğin %90 ı kaçmaktır

önce analiz ederım kesici aletlerı var mı dalarsam kurtulma şamsın var mı gözüm keserse dalarım

elim bir dövüşten sonra zararda olan kişi ben olcaksam acil volta

kahramanlığa lüzum yok

0|1
    0|0
  • Döverdim herhalde..

0|1
    0|2
  • alın size para , yeterlidir onlar için. para yoksa en doğrusu tüymek . hiç kimse bolubeyi tribine girmesin şimdi

0|1
    0|1
  • tiner ikram ederdim arkadaslara bide cay soylerdim yanında kuru kuru gıtmesın dıye

0|1
    0|0
  • Yanımda telefon cüzdan falan varsa tinercilerin beni sıkıştıracağı yere girmem.

Böyle bir duruma düşersem kaçmam galiba..Konuşmaktan da anlamaycaklarına göre iş boğuşmaya gider.

0|1
    0|2
  • elimde çakmak var yaklaşmayın !

0|0
    0|0
  • Arkaya bakmadan topuk.

0|1
    0|0
  • her sabah kaltığında yuzunu yıkamadan cıkar yazın manto giyer at gibi kokarsan hiç birşey olmuyor

0|1
    0|0
  • Hic tinerciye rastlamiyorum yaklasik bes yildir.ne oldu bunlara.tinerciligin soyu mu kuruyor.

0|1
    0|0
  • Yanında çok para varsa sanki hepsini çıkarıyormuş gibi 1-2 banklotu çıkarıp vereceksin, tabi telefonununda olduğunu bildikleri için onu da vereceksin ki diğer büyük parayı kurtarabilesin.

Yada arandaki mesafe biraz uzaksa ve işlek yerler yakınsa direk konuşmadan kaçıcaksın. O 5 kişinin yanında en az 5 tane bıçak vardır, cesaret patlamasının anlamı yok

0|0
    0|0
  • onlarla tiner çekerdim ne yapacam başka kurdun ininde yaşamak istiyorsan kurt postunu giyeceksin

0|1
    0|0
  • Oğlum millet bu tinerleri çekiyor la satmayın sizde çekin derim :-):-):-)

0|1
    0|0
  • bir tane balide ben isterim

0|1
    0|0
  • Tahtalıköye giderken bir iki tanesini de yanımda götürürüm

0|1
    0|0
  • yerden taş aldığım gibi direk kafasına sallarım , yallah düşman ! ilerii

0|1
    0|0
  • Gözüm karadır hacı