Galatasaray formuna kavuşur mu?

Vee en sonunda beklenen galibiyeti aldık..Sizce Bu burak'ın hali ne olcak böyle. ?Biraz zor bir galibiyet oldu ama sonuçta 3 puan'ı almasını bildik.Sneijder'in hakkını vermek lazım bu hafta bir harika oynadı.Sabri,burak,ceyhun ve aydın bunların galatasaray'da oynamasına hiçbir anlam veremiyorum.Bu kadar yeteneksiz 3 oyuncu bir araya gelemez.Burak yine diğerlerine göre biraz daha iyi tabi aklını kullanırsa.Sizce bundan sonra galatasaray'ımız formuna kavuşurmu. ?

0|0
7|10

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Tabi ki formuna kavuşacak başlangıcı yaptık bile Sneijder gönderilir diyordum ama adam ayrılmak istemediğini söyledi bu saatten sonra benim gözümde en has Galatasaraylı oldu,Sabri GS ile özdeleşmiş çok özel bir isim ve ne olursa olsun takımdan gönderilmemeli Burakta başlangıcını yaptı ayrıca o da bomba gibi geliyor

0|1
    0|0
    • Ahh aahh senin şu burak sevdan beni öldürecek bigün. =) Sneijder ilkez kendi yerinde oynadı ve eskisinden daha başarılı oldu ama tam formunda değil.Biz zor bu sene iş yaparız sağ kanatı emanet ettiği insanalara bakarmısın sabri,ceyhun,aydın 3 de birbirinden yeteneksiz.Artık duygusal bakmamak lazım sabrinin kredisi bir yere kadar eboue daha iyi oynuyor ve o kanadı tek başına idare edebilecek bir oyuncu ama sabri değil.Burak hala taraftarı çıldırtma peşinde yaptığı asisttede kaleye şut çkti pas oldu

• TD'ye de hak ver allasen adam deniyor oyuncuları elbet o da anlar kimlerin kaliteli olduğunu

• Yaa yanında tugay var.Engin varken ceyhun kim yaa veya aydın.

• Burak pozdan başka bir şey değil... Aklı maçta değil ki..4 defa offside a düştü. Kız gibi oynuyor.. Adamın Galatasaray la alakası yok..Kendi namına aşık..

Galatasarayın bu sezon halini pek beğenmiyorum.. Zor toparlayacak..

Dün akşam 10 kişeye karşı zorla 3 puan aldık, sevinemedim bile ..

0|1
    0|0
    • Kesinlikle bütün söylediklerinde katılıyorm.Burak sadece havadan ibaret bir oyuncu.Evet bu sezon kötüyüz oda zamanla düzelir umarım yoksa işimiz çok zor.

• Düzelecek inşallah, çünkü bizi inanç ve motivasyon güçlü kılıyor.. Galatasaray'ın istediğinde ve moda girdiğinde yenemeyeceği hiç bir takım yok ama şu sıralar zamana ihtiyaç var..

• Kesinlikle inanmak ve ruh bizim en önemli temel kaynaklarımız.Bunu juve maçındada gördük zaten az daha iyi olsaydın yenerdik ama işte zaman gerekiyor malesef.

• Burak sadece istediği zaman gol atan biri. Ayağıma gelsin de atayım tavrı var onda.İmparatorun gitmesi canımızı çok sıktı. Ama Galatasaray bu,tarih yazan takım. Düştüysek,kalkmasını da biliriz evel Allah :)

1|1
    0|0
    • ++ çok güzel söylemişsin. =)

• Ama oynayınca güzel oynuyor

• Evet oynuyor hak veriyorum.

• Formunda bence

0|1
    0|0
  • sonunda aldık baya aradan sonra

0|1
    0|0
  • heyırlı olsun

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• bugün maçı izleseydiniz burağın takımın en çok ısıran en iyilerinden biri olduğunu göreceksiniz. alışmışsınız bir suçlu ilan etmeye yanlış anlama senin için söylemiyorum sağdan soldan duyduklarıyla yorumcu kesilenler için söylüyorum ilk fırsatta burağa sallıyorlar

0|1
    0|0
    • Kardeşim ben fanatik galatasaraylıyım sadece bil diye söylüyorum sadece bu söylediklerinle alakası yok ama burak bu takımda çok sırıtıyor ya.

• takım kökten kötü açıkçası bu seneden ümidim yok benim. yani bu yönetimle olacak iş değil bence yüzünü belli ettiler. neyse bakacaz bakalım önümüze

• BEncede yönetimle zor.

• burakı galatasaraydan postaladıkları an düzelicek yoksa oynatmaya devam ederse bir bk olmaz

0|1
    0|0
  • Ohh be derken ki halimi görmen lazımdı ama burağa içimden saydırdım nedense

0|1
    0|0
    • İşte yaa bu demek ki tek burak'a söven ben değilmişim :D

• Şu an fm oynuyorum fm2010 galatasaray ile her sene 5 kupa alıyorum dunyanın en zengın ıkıncı kulubüyüm gerisinı sen hesap et

• Olursun tabi on numara kadro var ama işte oynatan ve burak gibi mal var.

• bıraz zorrrrr

0|1
    0|0
  • Bir futbolcu kariyeri boyunca sadece tek sezon verimli olup ertesi sezon süper star ilan edildiği tek ülke Türkiyedir.

0|1
    0|0
    • Kesinlikle adam resmen mal ben bunu geçen senede söylüyordum.

• gitsede kopsak(burak)

0|1
    0|0
  • Hakeme rağmen GALATASARAY

0|1
    0|1
  • bikaç maç galibiyet alırsak evet formumuza kavuşucaz

0|1
    0|0
    • Onun için burak gitmeli.

• burak atamadıkça bozuluyo morali ve daha da çöküyo. ya biran önce açılsın gol atmaya başlasın ya da evet gitsin ama 20 den aşağı giderse yazık olur. hiç işimize yaramaz

• Gsde zaten adam akıllı bir Sneijder var adam gerçekten harika bir oyuncu ama Gs kendi sahasında 10 kişi kalmış karabükü bile Sneijder in kalitesiyle yendi yani Gsden bir cacık olmaz bu sene

0|0
    0|0
    • Öyle düşünme derim.Kadro yapısı iyide oynatamıyolar salaklar.

• Mancini bencevhata yapıyor Burakı oynatmayıp tek forvet kanatlara Brumayla amrabatı koysa gs içindaha iyi olur ama nir fenerli olarak burakın oynamasını isterim

• Tabi istersin çünkü adam mal ve her maçı katlediyor ben olsam rakip takımlı bende isterim oynamasını.Mancini kesinlikle hatalar yapıyor aydın ve ceyhunu oynatarak bu takımı tanımadığını belli etti.

• kavuşsa ne olacak kaç puan fark var fenerbahçe galatasarayı iki kere yensin bu iş biter

0|0
    0|0
Yükleniyor...