Ön yargılarınız var mıdır?

Hayatta bir insana bakar direk şöyledir böyledir diyerek yargılamanız oldu mu? Yargılarınız ne kadar doğru ne kadar yanlış çıktı... Buyrun cevaplarınızı bekliyorum.

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• on yargilar olmak zorunda bence. ve yeni bir insanla karsilasildiginda, kesinlikle herkesin on yargisi vardir ona karsi..

0|0
    0|0
  • çoğu dogru cıktı.. 100 de 2 yanılgı payı bırakıyorum kendıme :))

0|0
    0|0
  • en yakın arkadaşımdan nefret etmistim şimdi altı yıl oldu nerdeyse o da ilk başta benden nefret etmiş hala çok kavga ederiz ama tadı tuzu:)

0|0
    0|0
    • tadı tuzu değil bildiğin pul biber-somak :D

• gerçekten sevince kusurları sana batmıyor:) ve kavga etsen bile barişmak istiyorsun aynı kadın erkek ilişkileri gibi:) senin oldu mu sana soralim:)

• damarıma basarsa kralı gelse beni tutamaz komaya sokarım ama karşımdaki kişinin karakterini bildigim için bazı sözlerine gülüyorum geçiyorum bende ona diyorum çünki alışkınız yani :D

• Çok var kimisi doğru çıkar kimisi yanlıs

0|0
    0|0
  • bazı konularda bazı insanlara karşı var

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Vardır ve genelde doğru çıkarlar. Bir insanın duruşundan, giyiminden, yüz ifadelerinden, etrafıyla konuşmasından nasıl biri olduğunu anlamak çok kolaydır. Dışa verdiği imajın, kendi özünü yansıtıp yansıtmadığını dahi kolay anlayabilirsin. Yapmacık ve doğal insanı ayırmak en kolay iştir

0|0
    0|0
  • var aslan burcu kızlarından direk selam vermeden arama mesafe koyar uzaklaşırım

0|0
    0|0
  • Genelde ön yargılı değilimdir ...

0|0
    0|0
Yükleniyor...