Çocuk doğurmak/doğurtmak için evlenmek şart mı?

Günümüzde evlilik kurumunun saygınlığının kalmadığını düşünüyorum.30 dan sonra bir kızım olmasını da çok isterim ama evlilik istemiyorum.Siz ne düşünüyorsunuz,hangi kadın kabul eder böyle bişeyi?

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• kadınla birlikte yaşar güven verirsen, aranızda çözersiniz.değilse babasız büyümek bu toplumda bir çocuk için çok zor.yeltenmeyin.

0|0
    0|0
    • anasız-babasız zor haklısın.Ama insanlar boşanıp çocuklar ortada kalabiliyor.yani evlilik de garantisi olan bir kurum değil nihayetinde

• ya şöyle, öyle bir durumda çeşitli garantiler ortaya çıkıyor.kişinin inisiyatifine bırakılmıyor bazı şeyler.misal aileler, arkadaşlar araya girip arayı düzeltmeye çalışıyorlar, değilse mahkeme kararıyla babaya bazı yükümlülükler veriliyor, ayda haftada bir çocuklarını görmek gibi...

şimdi bireyler aralarında anlaşmaya varsın etsin kısmı zor.çocuk istiyorsun, diyelim ayrıldın kadın da seni görmek istemiyor, bağlılık hissetmiyor ve çocuk da onda kaldı diye görmene izin vermiyor.ne yapacaksın?

Kızlar Ne Diyor 5

• gunumuzde dogurmak bıle kabul edılmıyo.. hamıleysen sokağa cıkmıycaksn ! hamıle oldugunu gostermene gerek yok ! :/ ampil kafası

0|0
    1|0
  • Evliliğe gerek yok tabii ama en azından düzenli ve aşk üzerine bir ilişki şart

0|0
    1|0
  • evlilik şart.

0|0
    0|0
  • Evlilik olmadan olmaz

0|0
    0|0
    • İnsanlar boşanıyor ve evlilikler de bitiyor sonucta.Bu yuzden evlilik olmazsa olmaz değil bence

• Çocuğun psikolojisi bozulur. Baba ya da anne yanında olmazsa kendi yaşıtlarına özenir, kendi hayatını istemez isyan eder neden benim annemle babamda birlikte değil der. Evlilik olursa bir takım şeyler olur mesela babanın sorumlulukları olmuş olur ama evlilik olmazsa adam bekar sonuçta her gece bir yerde gezer tozar çocuk umrunda olmaz aynı şey anne içinde geçerli. Çocuk sağlıklı büyümez

• evlatlık alman mümkün değil sanırım ama koruyucu olabilirsin haftanın iki günü hafta sonları yani bir çocukla zaman geçirebilirsin

ama istediğini de bulabilirsin bence birlikte yaşamak sorun olmaz diyorsan da kesin bulursun bence

0|0
    0|0
    • Evlatlık almak için evli olmak gerekiyor zaten ben de öz çocuğum olsun istiyorum

• bahsettiğim evlatlık değil koruyucu oluyorsun mesela hafta sonları çocuk sen de kalıyor ama öz olmasını istiyorsan bulursun umarım ama o kadından pek bir şey bekleme yani senden çocuğu olsa bile sonrasında kim bilir kimlerle birlikte olur onun yerine rahat kişilerle tanışsan belki kafa dengi birini bulursun yani evlilikten korkun sorumluluk almak ya da kısıtlanmaksa bu şekilde önüne geçebilirsin

Erkekler Ne Diyor 2

• yumurta donöründen yumurtayı alıp bir de taşıyıcı ana bulacan. Senin tohum ve yumurta taşıyıcıda gelişip doğacak çocuk.

0|0
    0|0
  • çocuğa gerek yok..en başta o şart olmamalı...senin soruna herkesin etik değerlerine göre değişir..

0|0
    0|0
Yükleniyor...