Sevgilinizle nişanlınız ile gün içerisinde ne kadar sıklıkla konuşuyorsunuz

özellikle uzun süreli ilişkisi olan arkadaşlara sormak istiyorum

erkek arkadaşım cok yogun oldu için işte özellikle su zamanlar dogru düzgün konuşamıyoruz bende çalışıyorum görüşmelerimzde 7 15 gün arası oluyor bugun kavga cıkardım

oda keyfimden yazmıyom sanki diye birsürü birşey söyledi

gerçekten cok yogun oldunu biliyorum ama bu kadarıda fazla geliyo ya

en azından 1 2 tnae mesaj atıp gün içinde arayabilecek vakti vardır değil mi

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• aklıma düştükçe ararım. iş saatlerini bilirim. işte rahatsız etmemek için dişimi sıkar. iş çıkışı hemen ararım. yanına gelmek için çok mühim görünen sahte bahaneler üretirim. mesajlar bazen sorgu şeklinde olur. 24 saatini ben planlamak isterim. ayrı durmam AŞIK OLDUĞUMDA YAPTIKLARIMDIR

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Kiminin olur konuşmaz kiminin olmaz olmadığı için konuşmaz link Hali böyle bir şey işte ;)

0|0
    0|0
  • en az 3:D

0|0
    0|0
  • hep aynı sorular hep aynı şeyler bı bıtmdıler terayamısın nesın sen ya.

0|0
    0|0
    • bu kadar laf söyleyecene cevap verseni ya

• senı sorunun cevabı bellı adam ıstemıyor senı gecende benzer bır soru yazmışsın. cevabını verdım. senın sorunların tükenmez bence

• yalan tabıkı afedersın ama işemeye gıderek bıle kucuk bı fırsat yaratıp konusur ya da mesaj atabılır

0|0
    0|0
  • yogun çalışmak diye bir şey yok en fazla 12 saat çalışır bir insan bu arada hiç bir adam oturup bir şey yemek için vakit ayırmaz inanmıyom ben bunlar hep bahane

0|0
    0|0
  • Soru çok uzun okuyamadım ama profil resmine ilk baktım

0|0
    0|0
    • ya gecende pasta yapmış sevgılısı başka bıyere gıtmi bu apalamış şimdide mesaj yazmıyor dıye yazmış buraya. erkek sevmıysa sevmıyordur bu kadar pesınden kosulurmu.

• E dimi yani

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...