Sevgilimle kavgalıyızz . YARDIM!!!!

2 saat önce birlikteydik buluştuk. Çok güzeldi gülüyorduk egleniyorduk. bir konu açıldı ve bana nerdeykşn ki sen dedi bende şakaya vurarak 2.sevgilimle birlikteydim dedi. İşte herşey o anda oldu. Ben sadece saka yapmak istemiştim . Bana o cümleden sonra trıp yaptı. Birşey sordugumda sanane gibi cevaplar verdi. Çok alındım. Sigara içmesini istemiyorum.1 kere içti birşey demedim. 2.yi bu kavganın uzerıne içince sinirlendim içme dedim ve yerımıze oturduk. Ve bana benım sıgara içmeme karışamazsın dedii. Sanane dedi. Bende sende benım en giydiğime nereye gittiğime karışamazsın dedim . Oda karışmasam takmasam mutlu olacak mısın. Ben cevap vermedim oda kenliğinden tamam bndan snra istediğin gibi oluck dedi. Her neyse olay boyle buyudu veşu anteli kapalı ama buyuk ıhtımal sarjı bıttı. Haklı olan kim? Gönlünü almalı mıyım ? Nasıl almalıyım?

Güncellemeler:
Ve ben dayanamayıp cantamı alıp gıttım son anda bunu demeyı unutmusummm :(

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• ikiniz de haklısınız kendinize göre, özür dileyecekse iki taraf dilemeli.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 4

• Aferin sana .

0|0
    0|0
  • Bunlar ufacık şeyden çıkan kavgalar. Merak etme erkeklerin siniri çabuk geçiyor. Ama huzursuzsan mesajı at nasıl olduğunu ne yaptığını sor. Bugün saçma bir nedenden kavga çıktığını anlat. İlişkin uzun süredir varsa ve seviyorsan kaybetme kolay olmuyor yenisi tekrar güvenmek falan.

0|0
    0|0
    • bencede. attım zaten mesaj cevap vermıyo sarjı bıttı kesın

• Olabilir. Ama erkekler 3. kişiden bahsedilmesini hiç sevmezler ona göre bundan sonra dikkatli ol. Umarım düzelir aranız :)

• Çok teşekkürler :))

• bunun esprisi olmaz ama be güzelim ya 2. sevgilimleydim de ne demek erkek için ağır bişi bu

yanlış yapmışsın,özür dile gönlünü al bence

0|0
    0|0
    • Öyle yapmaya calışıyorum. teşekkürler

• erkek arkadaşın haklı şaka da olsa seven erkek kaldıramaz ki görünen o ki seviyor gönlünü al özür dile

0|0
    0|0
    • Haklısın evet teşekkürler

Yükleniyor...