Hiç ölü insan gördünüz mü? Ne hissettiniz? Nasıl görünüyordu ?

Hiç ölü insan gördünüz mü? Ne hissettiniz? Nasıl görünüyordu ?

0|0
40|20

En İyi Erkek Görüşü

• uyuyan bir insandan farkı yok... sadece nefes almayn hali...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 40

• Her seferinde hiçlik duygusu yakama yapışır..

Tabii ki yakının cenazesi duygusal olarak bambaşka

anneaneciğim canım benim aynı uyuyor gibiydi o gece ona sarıla sarıla öpe öpe veda ettim..

5|0
    0|0
  • 2006 yılında bindiğim dolmuş, okul çıkışında 8 yaşlarında bir kız çocuğuna çarptı. dolmuşun kızın üzerinden geçişini duyduk önden çarptı arka taraftan aldık çocuğu can çekişiyordu. gözleri yarı açık kaldı.ama öldüğünü kabullenemedik. ambulansa yetiştirmeye çalıştık yanımda da ablası vardı o da mavi önlüklü bağrışı kulaklarımda hala 'ablacığm uyan' diye :((

kuzenimi son bir defa görmeyi çok istemiştim ama o zamn aile engeliyle karşılaştım 17 yaşındaydım etkilenirim diye izin verilmedi ama görmemek daha çok etkiledi, ölümünü kabullenmek daha çok zaman aldı :(

2|0
    0|0
    • evet çok acı bir duruma şahit olmuşsun.

• doğru diyorsun o kadar boş şeyin arasında zaman zaman hatırlamak lazım ölümü

• Gerçeklerden kaçıp geliyorduk oysa buralara demir77 bey

• birkaç kez gördüm ve yakınlarım olduğu için çok üzüntü içindeydim :( .birinin yüzü bembeyazdı(kanserdi).birinin yüzü pamuk gibiydi (98 yaşında kırışık tatlı yüzlüydü),birinin yüzüde mosmordu(boynu kırılmıştı) Allah rahmet eylesin.

ama morg a girmeyi otopsi izlemeyi çok istiyorumm :)

0|0
    0|0
    • Allah rahmet etsin.

ben otopsi resimleri görmüştüm, yürek burkuyor gerçekten. doktorluk zor zanaat yaw.

• amin.videolarını izliyorum ama canlı görmek istiyorum keşke Dr olabilseydim.

• babannem yanımda öldü evde kimse yoktu hiç unutmadım o anı.

bir de motor kazası olmuştu genç bir çocuk titreyerek vermişti son nefesini onun da gözleri hiç gitmedi aklımdan vücudundaki tüm kan asfalta akmıştı ayakkabılarımın ucu bile onun kanına bulanmıştı bidaha asla giymedim hiç de unutmadım 17-18 yaşlarındaydı.

0|0
    0|0
  • Rahmetli babaannemi gördüm. Hic korkmadim onu yikamislardi ter temizdi sariydi… Gülüyodu sanki… Gözünden yas akti bi tane tazeydi daha sanki.. Uyumak istedim onla birakmadilar.. Hic ama hic korkmadim bilmiorum neden.. Belkide cok salih bi insandi melek gibiydi yasadigindada ondan olabilir.

Ama cok kücükken dedemin ölüsünü görmüstüm aradan cok zaman gecmmisti uzun kaldi o morg da.. Onu gördüm mos mordu ciddiydi…

Allah ikisinede Rahmet eylesin icim bi tuhaf oldu Allah Annemle Babamin öldügünü göstermesin cok zor

0|0
    0|0
  • Morga girmişliğim vardır şişik ve morarmış bir beden ilk gördüğümde tüylerim diken diken olmuştu ama sonradan anladım ki ölüden değil de diriden korkmak gerekirmiş:(

0|0
    0|0
  • I see dead people. Tüylerim ürperdi.

1|2
    2|1
  • Gördüm, dokundum da hatta.

Daha öncesinde hissettiğim şeyler, babaannemin ölüsünü gördüğümde kaybolmuş gibiydi,(öldüğünü duyunca çok ağlamıştım, ölüsünü görünce hiç tepki veremedim)bir boşlukta gibi hissetmiştim. Belki de o an şok etkisi yaratmıştı bünyemde, bilmiyorum.

Rengi her zaman olduğundan daha soluktu, buruşuk derisi her an kopabilirmiş hissi veriyordu.

Dünyanın kimse için kalıcı bir yer olmadığını ilk o zaman anlamıştım. Şoku aradan bir sene geçtikten sonra anca atlatabilmiştim. On beş yaşımdaydım, aradan dört buçuk yıl geçti, ölüm daha kabullenebilir bir kimliğe büründü benim için.

0|0
    0|0
  • Bir kere gördüm o da babaannemdi.Ürperticiydi.Öylece yatıyor.Çenesi,ayağı bağlanmış pamuk koymuşlar ağzına falan ama evden defnetmek için cenazesi çkarılırken çok ağlamıştım

0|0
    0|0
  • 10 sene önce anneannemi hem can çekişirken, son nefesini vermeye çalışırken, acı çekerken gördüm hem de öldüğün,de yaklaşık yarım saat yanında kaldım...

Ölü, ağır, uyuyor gibi öpüp koklasan cevap vermiyor

0|0
    0|0
  • gördüm 3 kere,anlatmaktan uzak olmak istiyorum 2. sorun icin..

0|0
    0|0
  • Görmedim.

0|0
    0|0
  • görmedim henüz:(

0|0
    0|0
  • Çocukken okula giderken mezarlıkta gömülen birini görmüştüm. O zamanlar sadece korktuğum ölümdü... Şimdi ölümü kabullendim- korkmuyorum.

0|0
    0|0
  • çok sevdiğim insanları gördüm hem de.. ne hissedilir ki.. gözünün içine bakmaya kıyamadığın birini bi daha göremeyeceğini ve çürüyüp gideceğini bilmek.. sadece yerinde olmak istersin hepsi bu..

0|0
    0|0
    • evet, zamanı gelince onun gibi olacaksın, olacağız, hayatın acı gerçeği.

• Dedemi gördüm. Gece ölüsüyle birlikte evde kaldık. Korkmadım. Sadece belki ölmemiştir,diri diri mi gömeceğiz bilmeden acaba diye paranoya yapmıştım.

0|0
    0|0
  • aşırı derecede korkarım ölülerden morg yazısını görünce bile fena oluyorum hastahanelre gittiğimde acaba burda kaç ölü vardır diye düşünürüm hep

dayım dedeme bak diye zorlamıştı kesinlikle bakamadım birde alt komşumuz ölmüştü onu bir gece evde bıraktılar aşağıya yemek götürmüştüm görmiyim diye mutfaktan ters ters yürüyerek çıkmıştım kesinlikle bakamam

0|0
    0|0
  • ananemi görmüştüm pamuk gibiydi kıyamam ya

0|0
    0|0
  • gördüm.

1. amcam

2. arkadasin babannesi yanimizda ölmüstü.

her ikisindede yasim cok kücüktü psikolojim bozuldu. manyak oldum görüldügü üzre.

1|0
    0|0
  • gördüm çok kayıp yaşadım babam dayım babaannem hepsinin de o soluk yüzlerine baktım en çok o hallerini gördüğümde inandım öldüklerine inanılmaz bi acı.

0|0
    0|0
  • Hayvan gördüm.Çok etkilendim:((

Dedemi görmek isterdim ama göstermediler:/Yani hayır görmedim

0|0
    0|0
  • Babamı gördüm,hiç ölü gibi değildi,çok garip bir duygu,anlatmak çok zor...

2|0
    0|0
  • amcamı görmüştüm yüzü sararmıştı ve ağzı yana kaymıştı ve ağzındakı takma dişleri bile çıkarmıslardı görüntüsü korkunçtu o olduguna bile inanamamıştım

0|0
    0|0
  • Küçücük bir çocukken can çekişirken, bana cevap vermek istediğini gördüm. Gözlerimin önünde öldü. O zamandan sonra bütün ölülerden korktum.

Asıl ölüden değil diriden korkmak lazım...

0|0
    0|0
  • çok kişiyi kaybettm hyatmda.. çok gördüm ölü insan.. dedem ananem babannm amcm enştem ... ama daa gçnlerde komşumuz gözlerimin önnde öldü o çok kötydü fenaydı yni psikolojm alt üst oldu müdahalelere rağmen kurtarılamadı:(:(

0|0
    0|0
  • gördüm annem benim diriden farksızdı.nur içinde yat

0|0
    0|0
  • görmedim.

görmem inşallah.

0|0
    0|0
  • Görmedim.

0|0
    0|0
  • Görmedim.Cenazelere bile gitmem.

0|0
    0|0
  • asla bakmam asla kaçarım kaçabildiğim yere kadar şimdi cevapları okuyunca bile bi tuhaf oldum

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    10

Erkekler Ne Diyor 19

• Yaklaşık 2 hafta önce eniştemin cenazesi vardı, morgda imam yıkıyordu, vucudu sapsarı idi. İnsan ister istemez o an kendi ölümünü düşünüyor, kendisinin de bir gün öleceğini ve böylece yıkanıp, kefenlenip gömüleceğini düşünüyor, değişik duygular içinde oluyor. "Ölüm en büyük nasihattir."

0|0
    0|0
    • evet haklısan Keanu, bu arada seni paylaşımda görmek güzel :)

• evet gördüm kireç gibi yüzleri ve insan inanamıyor..

sanki şimdi kalkacak diyor içim.. ölümü kabullenmek zor geliyor..

0|0
    0|0
  • 2010 haziran ayı

10 tane şehit silah arkadaşımı gördüm. Nur içinde yatsınlar, onları saygıyla anıyorum

1|0
    0|0
  • Gördüm pek birşey hissetmiyorsun , cansız bir beden orada yatıyor öylece .

0|0
    0|0
  • Gördüm

0|0
    0|0
    • ne hissettin?

• Acizlik ve acı gözünün önünde yatıyor ama yaşam belirtisi yok istiyorsunki kalksın konuşsun yürüsün gülsün ama na mümkün

• Dedemi görmüştüm 12 yaşında falandım yakından baktım teni beyazlamıştı çenesi düşmesin diye kafası bağlanmıştı hiç korkmadım hatta yıkanmasınada bakcaktımda bizim peder izleme sen demişti

0|0
    0|0
  • arkadaşım yanımda terörist kurşunuyla öldü.Ölmesi neysede ölü olarak görmek bişey hissettirmedi.Kuzenimin dedesinide ölü olarak gördm kuzenim yıldan yıla görüşüp samimi olmamasına rağmen ölü gördüğü için bayılıyordu :) kişiliğe göre değişio sanırım aslında bi fark yok.

0|0
    0|0
  • babam hastanede vefat etti. bir dedem yanımda öldü. diğer dedem 2 kat üzerimde oturuyolardı orada öldü. halam evinde ölü bulundu. hepsini gördüm. babamı son kez öptüm. halamı da mezara ben koydum.

0|0
    0|0
  • Allah herkese Hayırlı ölümler nasip etsin.

1|0
    0|0
  • Görmedim görmekte istemem

0|0
    0|0
  • Büyük babaannemin ölüsünü gördüm... Pek birşey hissetmemiştim, ölüydü sonuçta. Cansız bir beden.

0|0
    1|0
  • dedemı ve kuzanımıı gordum dokundum

0|0
    0|0
  • Görmedim.

0|0
    0|0
  • etkıleyıcı.cok kucukken.

0|0
    0|0
  • ewet gördüm.rahmetli dedem.birkaçdefa defnederken mezarın içine bile girdim naaşı defnetmek için

0|0
    0|0
  • babam, büyükbabam, babaannem, halam, eniştem. hayat çok garip. vapu...

0|0
    0|0
  • gördüm..

0|0
    0|0
  • gördüm ama kefenliydi

0|0
    0|0
  • Çok gördüm.Babam rahmetlide dahil.Çok soğuk.ruh bedenden çıkınca kuru ceset.

0|0
    0|0
Yükleniyor...