Vücut geliştirmeyle ilgili bilgi sahibi olan acil yardım, ne yapmam lazım?

arkadaşlar şimdi vücut geliştirdik diyelim istediğimiz forma geldik fazlasını istemiyoruz çalışmayı durdurup normal hayatımıza gerimi döncez yoksa daha protein alıp daha ağır çalışmaya devam edicezmi ama böylede yaparsak dahada gelişiriz napmalıyım boyum 184 kilom 77 fiziğim harika yeter durdurmak istiyorum ne yapmam lazım

0|0
24

En İyi Erkek Görüşü

• normal hyata dönersen o kasların hepsi söner sen spora devam et ama eski sıklıkta yapma kondisyon çalış biraz da biraz da kilo ağırlıklı çalş

0|1
    0|0
    • yani bu protein karbonitrat alımını bırakıp normal besleneyimmi bide haftada 5 gün 2 saat spor yapıyorum bunu ne kdr azaltayım

• hee tamam çok saol ya bende almayı düşünüyordum .bzm spor hocası kaslı maslı hayvan gibi adam ben gunde 4 kere içiorm dedi sende 2 kere al dedi.demek herif kısırmışta benide kısır yapmak istio :D

• bak hapa kendini vurursan bağımlılık gibi bişi yapar daima alırsın ve bence bulaşma :) zaten sen hayvan gibi olma yakışmaz o adam meslek icabı öyle 2 tane adamı uçurur ben 1 kere aldım da 1 hafta da 1 hap aldım tek 1 hafta başımı döndürdü :D hiç boşver normal yemek le işi çözrsin internette vücut geliştirme protein ihtiyacı yazdığında herşey çıkıyor kilona göre bilgiler link bak bi buna iyi gelcek inş :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• tamamen kesersen bi işe yaramaz.spor herzaman gerekli kendini fit yapmak için değil her zaman aynı formda kalmak için devam etmen gerek yalnız azaltarak.Birden bırakma.Vücut eski haline döner.

0|1
    0|0
    • senin sporun ile vucut gelistirme sporu farklı canım öyle plates le kosu bandıyla olmaz:P

• öylemi canım.bir ben senin canın değilim.iki vücut geliştirme yapan biri olaraqk emin ol neyden bahsediyor biliyorum.üç cevabı bir daha oku bilgiçlik taslayacaksan bunu cevabınla yap yorumla değil.

• çok sagolun teşekkürler :) :) :)

• tamamen kesmemelisin haftada 1 git yine sen

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• çalışma gün sayısını azaltırsın. ağırlığı azaltırsın.

0|1
    0|0
    • yani bu protein karbonitrat alımını bırakıp normal besleneyimmi bide haftada 5 gün 2 saat spor yapıyorum bunu ne kdr azaltayım

• tabii böyle bir düşüncen varsa protein alımını normale indir. protein tozu kullanıyorsan bırak. haftada 2 veya 3 gün normal ağırlıklarla idman yap.

• sagol kardeşim benim

• temel programla sadecce kaslarını arada bir çalıştırabilirsin..

0|1
    0|0

• hadi kolay gelsin..

• sanada kardeşim

• böyle olmaz,sporu bırakırsan bir müddet sonra daha kötü olursun...ben küçüklüğümden beri spor yaparım tamamen bir parçam oldu kopamıyorum..Sporu bırakan insanlara dikkat et çok dağılıyor, vucütları armut şeklini alıyor.sık yapmasanda arada bir uğra salona .

0|1
    0|0

Yükleniyor...