Lanet olası pes 14 !!!

Arkadaşlar Tecnosadan orjinal pes 2014 oyununu aldım kullandım ama hiç beğenmedim 2 gün önce KONAMI pes 14 ile ilgili açıklama yaptı ve iptal ediceklerini söyledi pes 14 kalkıcakmış benim 125 tl'm boşunamı gitti şimdi ? geri iadesi olurmu ürünü geri kabul ederlermi

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• bilmem hic basima boyle birsey gelmedi daha dogrusu cikmis oyunun iptalini ilk defa duyuyorum :D bende fifa14 aldim ama henuz oynamak nasip olmadi gta 5 oynuyorum bu aralar :D

0|0
    0|0
    • dostum firma oyunu geri toplayabilir veya geniş bir güncelleme yapabilir inşallah güncelleme gelir

• e o normal birsey zaten oyun ciktiktan kisa bir sure sonar patch`lari cikar duzeltirler bu arada bu asagidaki arkadasin dedigine takilma oyunu orjinal almak her zaman daha iyidir.. bu korsancilik zihniyeti yuzunden oyunlari turkce oynayamiyoruz ya da turkiyede oyun sektoru gibi gelismis ve pazar payi buyuk bir sector yok

• Oyunda türkiye liginin olmama sebebi bu işte.

Kızlar Ne Diyor 3

• Bence sen götür

0|0
    0|0
  • ürün geri kabul edilir tüketici hakları var en az 10 gün içinde değiştirme şartı var benim bildiğim

0|0
    0|0
  • Ben sana demistim nfs al diyee geri almazlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bence konamının 2014 pes cd'lerını toplatması lazım onun yerıne yenı cıkaracakları 14 cdlerını vermelerı lazım bır kere 14ü oynadım yemınle oyundan soguyordum

0|0
    0|0
  • niye orjinalini aldın acaba onu söylermisin o aldıgın fiyatın yarısından fazlası vergi o yüzden cok pahalı parana yazık

0|0
    0|0
  • İlk defa böyle birşey duydum, resmi olarak kaldıracaklarsa yenisini bedavaya vermeleri gerekir. Eğer vermezlerse sen mahkemeye ver konami'yi..

0|0
    0|0
  • nasil iptal edicekler pes 2014 olmayacakmi

fifaya gectigim gune yeniden sukrediyorum

0|0
    0|0
    • son aldığım habere göre pes 2014 çalınmış ve o yüzden oyunu erken çıkarmışlar.

Yükleniyor...