Nasıl erkeklerden hoşlanırsınız kızlar?

Nasıl erkeklerden hoşlanırsınız kızlar?cevabını bilmediğin soruları cevaplayan bir erkekten mi; cevaplayamadığın yeni sorular yaratan ve eski sorularını önemsiz kılan bir erkekten mi hoşlanırsın? Kızlar sorum sizlere; hadi bakalım?

0|0
20|6

En İyi Kız Görüşü

• bi soru bu kadar karmaşık mı sorulur :))
    cevaplamak istediğim sorular hiç yoktu..
    cevabını bilmediğim soruları cevaplayan erkek; cici erkektir, sen sorarsın o cevaplar.. ohh mis arıza yok sorun yok :))
    cevaplayamadığım yeni sorular yaratan erkek ve eski sorularımı önemsiz kılan erkek işte o benim tercihim olur.. orda biraz zeka vardır beni zora sokar düşündürür... çakralarımı açar tadından yenmez :)) bir yerde de gerçekten yenmez bunun dozunu iyi ayarlamalıdır çünkü kendisi şayet bunu yapmazsa sürekli bilmece çözüyor gibi hissederim ki bir yerden sonra bundan da sıkılırım :)))

2|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• Cevabını bilmediğim soruları cevaplayan erkek idealdır

0|1
    0|0
  • Soru sorduğumda mantıklı cevaplar veren erkek evladır!!!

0|1
    0|0
  • Cevabını bilmediğim şeyleri bana anlatan açıklayan zeki kişileri severim.

0|0
    0|0
    • bazen sözüm sana değil, bazı kişilerse her iki seçeneği es geçiyorlar. peki bu neden? çok akıllı asil olan bir kız olsun ama beyninde ufak da olsa bir feministlik var. neden bir erkeğin cevaplarına ters şeyler derler ki? üstelik altta kaldığını bilse dahi inadla

• alkış sana

• Önüme hangi soru getirilse getirilsin, eskilerini önemsiz kılamaz -_-
    Ama yine ikincisi iyidir, kafa dengi olduğumuzu düşünebilirim.

0|0
    0|0
  • her soruya verilecek cevabım var :)

0|1
    0|0
  • Cevabını bilmediğim her soruyu cevaplıyorsa ayy bu çok bilmiş derim, ama cevaplayamadığım yeni sorular yaratıyorsa aklımda soru işaretleri yaratır ve düşündürür ki bu en iyisi

0|1
    0|0
  • öncelikle bu nasıl bir soruuu böyleee... bir çözümlüyüm ikinci yorumda cevap verecem :)

0|1
    0|0
    • hımmm ikiside mümkündür... sıkıntı yok... sorular ve cevaplar mantıklı olduğu sürece...

• pratik zekam çok yüksek o yüzden :)

• birşey dikkatimi çekti... neden sorunuza hiç erkekler cevap vermemiş?

• hoşlanıyorsam bunlar önemsiz :)

0|1
    0|0
  • Cevabini bilmedigim sorulari cevaplayan bir erkek diye düsünuyirum ama en iyisi ikizindende biraz olsun :)

0|0
    0|0
  • buda tekerleme gibi olmuş valla:) düzgün birini bulayımda ben soru sormasam da olur hiç konuşmasakta olur :)

0|1
    0|0
  • 2.si daha büyük bir dert gibi belayı severim <3

1|0
    0|0
  • Bu soru Zeki erkeklerden hoşlanır mısınız olmalıydı

0|1
    0|0
  • Bilmedigim sorulari cvplayan

0|0
    0|0
  • Cevaplamak istediğim soruları soran, cevabını bilmediğim soruları cevaplayan erkeği tercih ederim.

0|1
    0|0
  • Cevabını bilmediğin soruları cevaplayan bir erkek

0|0
    0|0
  • Günün sorusu.

0|0
    0|0
  • Çıkta dikimizde :D sikimizde

0|0
    0|1
  • 1. si

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Her boku bilen, her boka cevap verebilen erkek sorunsuz erkektir sorunsuz erkek sıkıcı erkektir sıkıcı erkekle sende sıkılırsın. Bu yüzden ikincisi daha iyidir sorunsuz insanla hayat mı geçer?

Aslında şu an yazdığım cevabı okuyunca ben bile samimi bulmadım kendimi yok yok sen birinci erkeği seç.

1|0
    0|0
  • sen niye bu kızın fotoğraflarını kullanıyorsun lan ? biz bilmiyor muyuz sanki bu kız kim

0|0
    0|0
  • ikisinden de hoşlanmam sanırım mesele erkeklerden hoşlanmıyor olmam yoksa sorular cevaplar önemli değil

0|0
    0|0
  • Bir de Demir Demirkan - "Cevapsız" var biliin mi?

0|0
    0|0
Yükleniyor...