Bacak inceltici hareketler neler bilen var mı?

ust bacaklarm cok kalın , yuruyus yapıyım dıyorum o zamanda kaslarım kalınlasıyo dogal olarak bacaklarımda. kas yapmadan bacaklarımı ınceltemez mıyım :( ?

0|0
8|10

En İyi Erkek Görüşü

• yarım saate kadar kas yaparsın..yarım saaten fazla çalışırsan yağları eritirsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• kardeşim 30 dk dan fazla yapmıcaksın incelsin diyorsanda biraz diyet sorunu çözer kardeşim

0|0
    0|0
  • parmak ucunda yürüme cogu bayan bunu yapıo bacakların kaslanmasının en büyük sebebi parmak ucunda yürüme alıskanlıgı beslenme sistemini degiştirmeden biraz zor zaten insan hareket etmek icin dzayn edilmiş

0|0
    0|0
  • başlıktaki "huhha" kelimesi tam ne anlama gelıyor arkadaşlar ben anlayamadım.,

bacak ınceltici hareketlere gelince biraz az ye. madem koşunca kasların gelişiyor yediklerine dikkat et

0|0
    0|0
  • pardon ya sen kaç bacaklısın

0|0
    0|0
  • İnceltebilirsin. Fakat hareketlerden ziyade diyete özen göster. Vücudun belli bölgelerini inceltmek gerçekten çok ama çok zordur. Koşuyu öneririm. Ama çok emek sarfetmelisin.

0|0
    0|0
    • fazla kılom yok 5 kılo versem zapzayıf olcam ama bacaklarm bna gore kalın yaaaaaaaaa ...

• Bazı insanların kolu bazılarının bacağı bazılarının poposu öyledir. Belki de kendini böyle kabul etmeyi öğrenmelisin.

• hafif koşu yap.hergün yarımsaaat

0|0
    0|0
  • gizli kullanıcı mannağı, beter ol inş

1|0
    0|0
  • doğru gerçekten bende baktım

0|0
    0|0
  • spor videoları izleyebilirsin ebru şallının pilates videoları filan gibi

0|0
    0|0
    • pilateside denedm bı sureden sonra skılyo ınsan yapasm glmıyo.

Kızlar Ne Diyor 8

• bacak inceltici harektler var netten bak

0|0
    0|0
  • Spor salonuna gidebilirsin.

0|0
    0|0
  • yürüyüş yaparsan sıkılaşır onu biliyorum sadece

0|0
    0|0
  • kalın olsun ama kaslı olsun en azından şekilli olur

0|0
    0|0
  • Yürüyünce tam tersi incelir.

0|0
    0|0
  • bisiklet sür bacakların sıkılaşır ve incelir aynı zamanda

0|0
    0|0
  • Yürüyüşe devam et.

0|0
    0|0
  • işi bilenlere sor. spor salonuna yazıl.

0|0
    0|0
Yükleniyor...