Pes 2014 yorumlarınızı beklıorum

pes 2014 u oynayan var mısizce nasıl yorumlarınızı alalım bende alıcamda ona göre

0|0
1|16

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle grafik ve performans yönünden vasat bir oyun pes 2014. İlk pes2010 dan 2011 e geçiş yaptıgımız dönemde daha farklı bir grafik motoru ve oyun tarzı ile karşılaşmıştık pes serisinde... Elbette ki o oyundada eksikler ve hatalar mevcuttu...

Pes 2014 ile yeni bir geçişe imza attı Konami. Bu sürüm ile grafikten ve performanstan ziyade oynanışa ve stratejiye ağırlık vermiş...

Oyunda pas organizasyonları çok önemli, artık birebir messiyi ronaldoyu al kaleden kaleye koş dönemi bitti.

Savunma oldukça organize davranıyor, hele ki geri dönüşlerde anında attıkları depar ile hücumu rahatlıkla kesebiliyor...

Fakat oyunun çok eksiği var, uzaktan şutlarda sıkıntı çektim, oyun hızını yavaşlatalım derken oyuncular saçmalamış. İleri geri dönüşlerde oyuncu çok saçmalayabiliyor yere düşme dengesinin durduk yere bozulması topu ayağından ileriye açma, hele ki bir ara pası vardı adam rakip savunmadaki adamla birbiriyle iç içe girdi..

Bir maçta kaç saçma şey yüzünden gol yedim

Yine de gerçekçilik yönünden oynanabilir bir oyun eksikleri ve bugları çok fazla...

Oyunun çileden çıkaran en önemli kısmı oyun planı ve menü kısmı... Oyun planı yaparken belki 3 dakikanızı harcamanız gerekir çünkü oyun planı çok kasıyor menü ve maça giriş çok kasıyor... Oyun yavaş yükleniyor...

cut.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• ya artık ne güzel kızlar da PES falan oynuyor bilgisayar oyunlarıyla ilgili sorular soruyorlar.Bugünleri görecek miydim ya helal olsun.

Soruna geleyim evet oynadım:Her sene yeni çıkan PES e yaptığımız Önyargıyı 2014 için de yaptık olmamıs kötü falan dedik ama zamanla alısacaz.

Dezavantajlarına gelirsek

Oyun bir kere çok yavaş kadroloları olusturmak strateji belirleyim derken oyunun yüklenmesi falan cok zaman alıyor

Avantajları ise gerçeğe daha yakın git gide yaklasıyo gerçeğe zaten daha fazla hareket ve çalıma izin verilmemesi paslaşarak akıllı oynanması gerekliliği falan

1|0
    0|0
    • hmm yavaslık cokta bı dejavantaj degıl aslında bence zamanla gelıcek patchlerle duzeltırler o sorunuda ama dedıgın gıbı bıraz oynayıp alısmayı beklemek lazım ..:

• Patchle düzeltileceğini sanmam oyun çok kapsamlı eskilerden farklı olduğu belli.Erkeklerin hıza önem verdiklerini biliyor olmaları gerekirdi.Çünkü %99.9 erkekler için tasarlanmış şeyler.Playstation cafelerde herkes birbiriyle maçlar yapıyor turnuvalar düzenleniyor.Bu yavaşlık bezdirir adamı oynayacağı varsa da oynamaz.Pes in olmadığı dönemlerde Fifa vardı ve Pes çıkıtığında devrim oldu resmen ve oyun hem daha kapsamlı daha gerçekçi hem de daha hızlı açılıyordu.Performans&Kalite oranı

• haklısın yavaslık olayı bu teknolojıye gore cok sacma olmus gercekten sanırım pesin yapımcıları falan degısmıs bırden bıre bu kadar kalıte dususu değişik bir durum bence 2015 e kadar pes 2013 oynayalım :) yeni kadroları oyun ıcınde kendımız ayarlarız salla gıtsın :)

• rezil ötesi

1|0
    0|0
  • Fifa 94'ün hallicesi :))

1|0
    0|0
  • Beğenmedim ben.

1|0
    0|0
  • link bunu izledikten sonra pes 2014 e şükrettim.

1|0
    0|0
  • pek beğenilmiyo. bazı oyuncular cidden hiç benzemiyor. özellkle milli takımımız da hiç. ama oynanış olaarak güzel . daha gerçekçi. oynanış bakımından sadece

1|0
    0|0
  • sahayı paint te yapmışlar :)

1|0
    0|0
  • pes 14 çok çok kötü yıldız oyuncular dışında diğer oyuncuları hiç benzetememişler,mesut ise mabel matiz'e benziyor :)

0|0
    0|0
  • PES 14 çok kötü bnce sakın alma.

1|0
    0|0
  • Bu sene Pes işe yaramaz Fifa al,ben 2K14 aldım.

1|0
    0|0
    • herkes aynı seyı soyluyo en ıyısı pes 2013 le ıdare edıp 2015 e kadar beklemek sanırım .:) ama ben fıfayı oynayamıorum ya controllerı zor gelıyo bana baya:) anca kalecı olmak ıcın oynuyorum

• Yorumum oynamadım...

0|0
    0|0
  • Aha PES oynayan kız. Ölsem de gam yemem :)

0|0
    0|0
  • Alıcaksan;

GTA V

Beyond Two Souls

Splinter Cell Blacklist

falan al.

0|0
    0|0
    • ya gta v i cok cok istıyorum ama pc versiyonu cıkmadıkı malesef

• İnsanlığa lanet yılların PES'cısıyım artık Fifa oynamaya başladım pes i görmek bile istemiyorum

0|0
    0|0
  • fifa 14 daha güzel olduğunu sölediler

sadece merak soruyor pes te gol kaçırınca küfür ediyormusun?

0|0
    0|0
    • ahaha gol kacınca değilde tam ataga cıkmısken bana faul yapıldıgında hakem avantaja bırakmıyoya ıste o zmn tutamıyorum kendımı :)

• benimle evlenirmisin ? :D :D

Kızlar Ne Diyor 1

• Oynamadım biz varız zaten her haliyle güzeldir

0|0
    0|0
Yükleniyor...