Şahin İrencin doping ilaçından hayatını kaybetti

Bu konu hakkında düsünceleriniz nedir arkadaslar ?

link

Her zaman bu sporun naturel yapılmasnı desteklemisimdir.sahsen hiçbir takviye yoktur kendi fizigimde.

Görüsleriniz nelerdir ?

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• Aman gözünü seveyim dikkat et özellikle Protein tuzu karaciğer de ciddi anlamda yağlanma yapıyor

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• doğal yollarla alınsın vitaminler proteinler kimyasallar çok berbat bir şey

1|1
    0|0
  • Tamamn saçma bir spor :S

0|1
    0|0
    • naturel yapılırsa degil

• Sporcu olarak yapanlarn amacı derece almak ve saçma kısmı bu. Aşırı kasta seksi gözükmez.

• Kesinlikle.Asırı kas sexy göstermez.Sekil estetiklik sexy gösterir

• Baştan hata yapmış ama ucuz ilaçların sonucu zaten böyle olur Allah rahmet eylesin gençmişte

0|0
    0|0
    • Kullandıgı ilaçlar ucuz degil .)

20 Bin TL

Bazen 100 bin tlye kadar cıkıyormus !

• Hayır ilk baş ucuz ilaçlarla başladığı söyleniyor

• ilk basta olabilir.ama parayı buldukça daha kaliteli ilaçlara yönelir insan.

bence hiçbir şey kullanılmamalı !

• yazık ya,ALLAH rahmet eylesin:(

kimyasal kullanmak her konuda sakıncalı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Yazık etmiş kendine. Mahalle arası spor salonlarında bile bu kadar yaygınken steroid insan şaşırmıyor ama elbette. Diğer supplementlerin de çok masum olduğunu düşünmüyorum. Önemli olan çabuk parlayıp sönmek değil, lineer şekilde yükselen bir grafik çizebilmek.

0|0
    0|0
    • katılıyorum efendim

• Supplametler İn Zararsız Oldugu Bütün Avrupa Ülkelerinde Biliniyo Dostum Steroid Yas Dışı Geliyo Ülkemize Ama Supplametler Yasal Yollar İle ama İllaki Bi - Noktası vardır

• Dostum yasal olan her şey zararsız değildir. Marketlerdeki ürünlerin yarısında glikoz şurubu var mesela.

• Hepsi Bilinçsiz Kullanırsa Böyle Olur.Zaten Steroid İşi Sakat

0|0
    0|0
  • hocam peki şu protein ilaçları hakkında ne düşünüyorsun kilo aldırıcılar

0|0
    0|0
    • kardesim karbonhidrat kilo aldırır.protein kas yapmaya yarar yanlıs bilmiyorsam.

tozlar hakkında cok bilgim yok.arkadaslarım vardı mesela kullanan.sporu bıraktılar herseyleri gitti.

kilo almak istiyorsan öncelikle cok iyi beslenmen gerekiyor.2 yıl olucak neredeyse spor yapalı.daha toz nedir onu bilmem .D

• anladım tesekkür ederim

Yükleniyor...