Sizce görücü usülü evlilikten ileride pişman olur muyum?

Evlilik hakkında bir soru ama bayan arkadaşların düşünüpte cevap vermesını istiyorum. Günaydınlar öncelikle başka soracak uygun yer bulamadığım için bu siteye sormak istedim pek bu siteye takılan birisi değilim sorumu sorup cevaplarımı aldıkdan sonra gideceğim şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum. Akademıden mezun olacak bir Astsubayla evlilik düşünürmüydünüz görücu usulü ailem bu konuda hassas birisi onların benim için kararları hayatımı etkilermi,hani kız arkadaş durumum hiç olmadı bunca zaman içinde istemedim kendim ama ailem bir kızdan bahsediyorlardı dün akşam karşılarına aldılar isteğimi sordular taktiriniz hayırlısı ney ise o olsun dedim ama içimde bir şüphem var hep ilerde acaba pişman olurmuyum ve o hayat arkadaşım pişman olurmu hep düşünüp durdum bu konuyu dün geceden beri biraz uzun oldu ama cevaplarınız önemli bu kafamdakı kurtları yok edebilmem için cevaplarınızı bekliyorum.

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

• Birbirinizi iyi tanımıyorsanız ileri de sorun olabilir ailen uygun görüyor diye evlenmen doğru değil o insanla bir ömür geçirecek olan sensin ailen değil...

Tanış konuş eğer bir şey hissetmiyorsan kızı da kendini de harcama yaşın genç acele etmene gerdek yok..

0|0
    0|0
    • Öncelikle yaşınız kaç bilmiyorum ama saygıdan dolayı size abla demek istiyorum. ben karşı tarafı tanımıyorum fakat karşı taraf beni gayet iyi tanıyorlarmış ve onaylayıp gelebilirsiniz demişler annemlere.Şöyle söylemek isterim ben evlilik kesinlikle ve kesinlikle düşünmüyordum düşünmekte istemiyorum zaten fakat yukarda söylemek istediğim gibi ailemi kırmayıp gideceğim ve o kızlada konuşacağım herşeyi ona karsı ısınırsam birşeyler düşnebilirim şuan için hayırlısı olsun diyorum Teşekkür ederim abla

• Uzun vadeli düşün hayatını birlikte geçireceğin insanı seçiyorsun bu çok önemli.Tabi ki ailenin görüşlerini dikkate al ama asıl önemli olan anlaşmak hoşlanmaktır...

• Teşekkürler güzel görüşünü benimle paylaştığın için, iyi günler dilerim.

Kızlar Ne Diyor 6

• kuzenimde astsubayla evlik yapti şuan cok mutlular cocuklari eger gorücu usulu ise kiza iyi bak icine signiyosa ilk gorşute biseyler hiss edersen evlen o kiza bakarak düşün ömür boyu ayni evin ıcinde ayni yatagin icinde yasiyabilirsin evet kalbin mantigin evet diyorsa hic durma derim :)

0|0
    0|0
  • gunaydin, ben hep ask evliliginin tarafindayim ama gorucu ululu de dusunule bilir,sen bence kizi sevip sevmedigini bir dusun sonra hayatin boyu pismanlik cekmemen icin.eger gercekten sevmiyorsan ozaman evlenme elbet gonlune gore bir kiz cikar dimi yeterki senin istedigin bir evlilik olsun ailen icin evlenmiyorsun sonucta kendin icin evleniyosun:)bence bir dusun:))

0|0
    0|0
    • Aşk evliliği demişsiniz gönül isterki sevmek tabiki ama bunca zaman için yukardada belirttim hiç merakım ve isteğim olmadı yalnız tam okumadın sanırsam ben kızı tanımıyorum ama onlar beni tanıyormuş bugün ise aileme onay verip gelmemızı bekliyorlarmış fakat gene söylüyorum benım isteğim yok şu zaman içerisinde olursada hayırlısı olsun, yok demıyorum belirteyim ama ailem olumlu baktıysa benım içinde olumludur tabi isteyip istememe birşey demezler orası ayrı.

• görücü usulu evlilikler daha uzun devam ediyo :D ki zaten kızı nikahta görmicen. illaki bir yemek yiceniz buluşup... bu işin oluru var mıdiye bakcanız ikinizde...

0|0
    0|0
  • evlilik çok önemli bir karar arkadaşım...evleneceğin kişiyle olası,yani hayat şartlarınızın nasıl olacağını en baştan konuşmanız gerek..bu konuları o evleneceğin kızla paylaşmalısın bence..bakalım anlaşabilecek misiniz.aile rızası elbette önemli ama bir de senin isteklerin var,kızla senin uyuşmanız çok önemli..

0|0
    0|0
  • Görücü usulu iyidir ama his varsa

0|1
    0|0
  • görücü usulu tutmaz bence hele bu devirde :/

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...