Body yapanlar kahvaltıda neler yiyorsunuz?

Protein ağırlıklı besleniyorsunuz galiba neler yiyorsunuz protein oranı yüksek lor felan galiba. Nasıl yiyorsunuz onu tadı iğrenç bir kere tatmıştım. başka neler yiyorsunuz?

Güncellemeler:
şu lor peynirini nasıl yiyorsunuz ? Yani içine tadını daha güzel yapmak için neyle karıştırabiliriz öneriniz varmı?

0|1
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• yumurta yerimde sen benim gibi olma sabah kahvaltıda ye antremandan sonra da ye peynir yumurta bol tüket salam sucuk iyi şeyler değil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben omlet,yoğurt yiyorum açıkçası

0|0
    0|0
  • yumurtanın özellikle beyazı ve yanında c vitamini içeren şeyler yiyebilirsin protein için

0|0
    0|0
  • 3 yumurta yerler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Çay içmiyorum. Kesinlikle Çay İçmeyin. Alkol Gibi Arada bir İyidir.

Ancak Vücuda Çok Zararlı.

Gerçek Meyva suyu ya da Anamın yaptığı hoşaf.

Yağsız tuzsuz peynir, HaşlanmışYumurtanın Beyazı yanında roka-nane-dere otu,

Gene annemin yaptığı böğürtlen reçeli,

yeşil biberli zeytin, bal, fıstık ezmesi, buğday ekmeği.

Ardından üstüne ON HydroBuilder..

1 saat sonra muz ya da kiwi..

Aralarda bol bol kuru üzüm..

0|0
    0|0
  • Ben Haftanın 5/6 Günü Profesyonel Bir Atletizm Çalışması Yaptığım İçin Sabah Kahvaltım Çok Zengin Mesela 6 Yumurta,Süt,Salata Bol Yağlı Gbi Ve Hergün Düzenli Olarak Result And Recovery Formula İçeceğini Yani Besin Takviyesini Alırım Çünkü Bunu Almassam Kas Kaybederim Çünkü Haftanın 5-6 Günü Çok Ağır Spor Yapıyorum Yoksa Surantreman Olurum Kullanmassam

0|0
    0|0
  • bizim kari ne verirse yiyorum ben.. bu arada hatirladimda body felan da yaptigim yok :P

0|1
    0|0
  • yumurta beyazı

0|0
    0|0
  • Saat 08.15 felan İlk Kahvaltım 4 Yumurta 2 Sini Tam 2 Sini Sadece Beyaz Olarak Yiyorum 100 Gram Yulaf Ezmesini Süt Nescafe İle Bir Kasede Karıstırıp Yiyorum Bal Reçel Peynir Lor Deil Ama (Ekmek) Kesinlikle Yerim

0|0
    0|0
  • 4 tane yumurta 1 avuc karisik kuruyemis beyaz peynir biraz recel bal 1 kase yogurt 1 2dilim ekmek kepekli ya da bugday sekersiz cay

0|0
    0|0
  • kahvaltı alışganlığını yıllardır oturtamadığım için hersabah toz ve süt

0|0
    0|0
  • yumurta yağsız peynir süt bal zeytin

0|0
    0|0
  • lor peynirini yogurtla yiyebilirsiniz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...