Yurtdısından yenı geldım bayanla eve çıkmak istiyorum .. lutfen soru detayını okuyup cevap yazınız

çok sevgili arkadaşlar .. dün bu soru yüzünden yanlış anlaşıldım .. ve bunu duzeltmek istiyorum .. yurtdısından geldım , yurtdısındada yahudı bı bayanla ev paylaşmıştım .. rahat ve anaç hallerı yanı evde dırlık duzen temızlık ve en belası yemek sorununu halleden tip oldugu ıcın çok rahat bir yaşam tarzı oldu .. lakin artık turkıyedeyım .. cunku turkıye çok guzel bir açık pazar ... ve bu sebeple .. sorumda şu ..

aranızda cidden ev sorunu olan varsa benle çıksın .. dahda normalleştirerek diyorumki ..

bı erkek bayanla eve çıkamaz mı ? neden bu kadar dikta yobaz ulke olmusuz .. ya da bölemıydık sonradan mı olduk ? ..

Güncellemeler:
çok yalnızım .. turkıyeye gelınce dahada yanlızlaştım .. maddi durumu kötü olup ev bark sorunu olan unıversıtede okuyan bayan arkadaş varsa ulaşsın bana ..

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• pii terbiyesizzz... Tabikide bir kız ver bir erkek aynı evde yaşayamaz. Sadece beraber film izleyip, yiyişip, dağılırlar. Arkadaşça asla aynı evde kalamazlar. çünkü yobazlık bunu gerektirir!

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Şimdi ailesi olan bir kıza kimse izin vermez şahsen annem ve babam bir erkekle eve çıkıcam desem kıyameti koparır.Evet çıkanlar çok var bu ülkede ama böyle ailesine bağlı kişiler ve aklı olanlar bir erkekle eve çıkmaz.

0|0
    0|0
    • tabıkı herkesın bı yaşam duzenı var .. fakat benım merak ettıgım kım bu yaşam duzenının neresınden baktıgı :) onlarada saygı duymak en buyuk erdemlılık olacaktır .. gelenekcı ınsanlar .. saygıyı hakeder dıye dusunuyorum

• X perin 31 mi ya gece gece kötü şeyler geliyo aklımda tovbestation

0|0
    0|0
  • yobazlık sanaldan ev arkadaşı aramamaksa yobazım

buradaki tuhaflık ev arkadaşları ya tanıdık çevreden olur ya da okuldan

0|1
    0|0
    • az once meyyem hanımın cevabınada yorum yazdım .. yobazlık kıstasım bu değil .. ama kızla erkek yanyana olunca çok gerilme var öyle sezıyorum ya da ben cokmu alınganım .. bılemıyorum

• neden bir bayan ? Turkiyede yeni nesil erkekler bayanlardan daha iyi temizlik ve yemek yapabiliyor amacin gercekten yemekti temizlikti duzendi.bunu su sekilde diyebilirsin yemekti bulasikti temizlikti vs den anlayan bay ya da bayan arkadas ariyorum.ama sen sadece bayan dersen bunu herkes yanlis anlar bende yanlis anliyorum agir abaza

• senin arkani toplicak kadin yani..? bence kendine bir hizmetci tut.

1|0
    0|0
    • işte tam olarak bunu arıyorum .. tebrıkler .. yurekten alkışlıyorum .. ama temızlıkcı kelımesının turkıyedekı karsılıgı ne ve kım nası algılıyo buna hakım degılım :)

• amaci ev arkadasida degil ki beyfendinin.adamin niyeti baska :D

• aslında evıme yapıcı bir insan olması kesin .. kıstasım bu .. dıyebılırım

• çıkabilir ama bahsettiğin gibi bir kadın bulamayabilirsin

0|0
    0|0
    • yahu kadınsınız bılıyorsunuz yemegı temızlıgı .. erkeklerın canı cehenneme .. avrupada ya da ısraılde böle sosyal bloglardan mıllet ev arkadası buluyo genelde çalısan ınsanlar ve ogrencı kesımı .. burda nası işlio hakım degılım .. ama umarım kotu dusuncelere varmaz duygum :)

Erkekler Ne Diyor 4

• yemek temizlik gibi ihtiyaçlarını karşılamak için amele arıyorsun yani. olay bu.

ayrıca bir bir erkek ile kızın birlikte eve çıkması modernlik ve çağdaşlık mı oluyor. haydi canım oradan. namusunu ve mahremini korumak ne zaman yobazlık oldu. o kadar geniş bir millet değiliz kusura bakma.

0|1
    0|0
  • Tam yerine geldin sitede önüne gelene yobaz yaftası yapıştıran yobaz düşmanı ateistlerden birini eve atabilirsin kız-erkek farketmez..

0|0
    0|0
  • Bu ulkedee olur mu bilmem

0|0
    0|0
  • biz müslüman ülkeyiz burda erkekle kadın aynı eve çıkarsa bişeyler olur o yüzden hiçbi kadın istemez

0|0
    0|0
Yükleniyor...