Yakın arkadaşımın babaannesi öldü.

çok tatlı bir kadındı. gülümserdi. şeker verirdi. ziyarete giderdik. yanaklarımızı sıkardı. şimdi orda olmadığını bilmek üzücü. bigün topuklu ayakkabı giymeye kalkıp düşmüştüm. yakındada onun evi vardı arkadaşım götürmüştü. krem sürmüştü ilgilenmişti çok ciciydi. bir tuhaf hissediyorum. hayat kalıcı değil. böyle hissettiğiniz oldumu ?

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Başınız sagolsun

0|0
    0|0
  • Unutmadık ki..

0|0
    0|0
  • allah rahmet eylesin .allah mekanını cennet eylesin .günahları affolsun .

bende çok yakınımı kaybettim .2 ay önce babannemi kaybettim .yerleri doldurulamaz insanlar .

şimdi bile çok üzüldüm .içim burkuldu .

0|0
    0|0
  • inna lillahi ve inna ilahi raciun

0|1
    0|0
  • başınız sağolsun Allah rahmet eylesin. her zaman ölüm aklımda hiç aklımdan çıkmıyor 1 saniye değil 1 salise sonra ne olacağını bilmiyoruz. Allah temiz ölüm versin

0|0
    0|0
  • Allah rahmet eylesin ne diyim?o gerçeği zaten hiç unutmuyorum.Ama hazırlık dersen.işte azığım azdır o konuda ne yazık ki.

0|0
    0|0
  • babamı kaybettigimde çok iyi anlamıştım birdaha yanımızda olamayacagını, zordur sevdigin bir insanı birdaha göremeyecegini bilmek!

0|0
    0|0
    • çok yakın bir arkadaşımdı. yakınımızda otururdu. hep beraber dışarı çıkardık. arada babaannesine uğrardık. güzel kızlarım derdi. pek sevinirdi uğrayınca. yolum alışkanlık oraya varıyor ama yok yani. yok malesef :(

• seni gerçekten iyi anlıyorum

• suan -hayat boş- diyorsundur ama aslında -hayat boş değil,bomboştur.-

0|0
    0|0
  • Hayat fani ölüm ani bir kere ver... pardon yanlış yerde yazdım hayat komple tuhaf.

0|0
    0|0
  • oldu

0|0
    0|0
  • ALLAH gani gani rahmet eylesin, mekanı cennet olsun

0|0
    0|1
  • Allah rahmet eylesin hepimiz bir gün göçeceğiz öbür tarafa aslında bu hayatın değerini bilip insanlarla iyi geçinmek mutlu güzel bir hayat yaşamak en iyisi :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Allah rahmet eylesin...

0|1
    0|0
  • Allah rahmet eylesin. Evet böyle hissettiğim oldu. Bu zamanlarda ölümü kabullenmekten başka çaremiz olmasa da bilemiyorum yine tuhaf geliyor.. Özelliklede benim için değerli insanların bir gün yanımda olmayacağı fikri..

0|0
    0|0
  • Basın sağ olsun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...