Çok mu keskin sınırlara sahibim?

Kimse yanlış anlamasın.Yani kimseyi de küçümsemiyorum ama.Kız/Oğlan 15 yaşındayım diyor.Sanaldan biriyle tanıştım yok bilmem ne falan filan...Yani ergen sürüsü falanda demek istemiyorum ama ne bileyim.İnsan karşısındaki dertleştiği kişide bir rüşt arıyor ister istemez.Siz ne dersiniz?Ben çok mu keskin sınırlara sahibim yoksa bu konuda kişilik olarak?

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• sen mi konuşuyorsun 15 yaşındakilerle anlamadım ben

0|0
    0|0
    • yani misal diyorum.karşında konuştuğun kişiyi büyük sanarken 15 yaşında çıkınca.İnsan bir acayip oluyor.

• napacan.şimdi burada yazışırken herkese yaşını mı soruyon?

• aleni yazışırken değil mesaj atıp sohbet etmek isteyen ya da arkadaşlık isteği gönderene soruyorum ha doğru da olmayabilir ama aklı büyükse anlamıyorsun zaten

Kızlar Ne Diyor 4

• Katılıyorum ama işte onlar da öyle yaşaya yaşaya öğrenecekler tecrübe olgunlaştıracak :) Bazıları da hakikaten dertleşecek kadar olgun olabiliyor 30 yaşında bir adamın çocukluk yapabileceği gibi..

0|0
    0|0
    • 30 yaşındaki bir kadın 15 yaşındaki bir kızla dertleşebiliyor.ancak 30 yaşındaki bir adam 15 yaşındaki biriyle dertleşse bile insana bir garip geliyor.nedir bu acaba?

• ekledim gitti o zaman :D

• E hadi iyi o zaman :D

• Yaşlandık desene :(

0|0
    0|0
  • aynen bence de...

0|0
    0|0
  • benim gibi dusunuyosun

0|0
    0|1
    • bazen kendi kendime kimseyi küçük görme falan diyoru mama bakyrum 15 yaşında kendini kadın gibi satmaya çalışıyor.hele ki kızlar.ne diyeceksin.yani 30 yaşındaki bir hatunla konuşuyorum derken 15 yaşında bir kiş olarak çıkınca insan ister istemez bir dumur oluyor...

• ergenlere hiç gelemiyorum

Erkekler Ne Diyor 1

• harfi harfine katılıyorum sana. sen demek istememişsin ama ben diyeyim resmen etrafımızda bisürü saçma ve gereksiz ergen dolu. belki şimdi bize kızıyorlar ama ileride onlar da büyüyünce ne demek istediğimizi anlayacaklar

0|0
    0|0
Yükleniyor...