Birazcık empati istiyorum

Yıllardır abinizi görmüyorsunuz. İşin aslı şöyle, babanızın önceki eşinden olan bir abiniz var ve annesi çok katı kurallar koyup abinizi size karşı dolduruşa getiriyor. En son gördüğünüzde hatırlamayacak kadar küçüktünüz. Bugün öyle bir şey oluyor ki sosyal medyada bir siteden profiline rastlıyorsunuz, onun olup olmadığına bile emin olmayıp istek yolluyorsunuz ve kabul ediyor. Önce tanımıyor fakat siz de o olduğuna emin olduktan sonra kendinizi tanıtıyorsunuz ve karşılıklı bir duygu boşalımı oluyor. Elbette artık yetişkinsiniz her ikinizde, bu yüzden o eski tatsızlıklar bir anlamsızlığa bürünüyor. Yarın buluşmak için sözleşiyorsunuz zart zurt. Ne hissederdiniz ? Lütfen kendinizi bir bayanın yerine koyarak düşünün.

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• babamın önceki eşinden olan birine ben abi demezdim şahsen yerinde olsam

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Ya benim anlamadığım sizin kendinizi neden tanıtma gereksimi duyduğuz. O sizin isminizden tanıyamadımı?

0|0
    0|0
    • En son gördüğünüzde 3.5 - 4 yaşında olan bir kardeşinizi acaba tanıyabilir miydiniz ? Bizim aile sorunlarımız biraz karışıktır. Öz soyadımı kullanmıyorum bu aile durumları yüzünden :)

• Belki öyle fakat benim yönelttiğim sorun bu değildi

• Evet ama ben orada takılmıstım yani senin kendini tanıtma gereksimi duymanda. Neyse nedenini oğrendik. Ya senin kardesn sonuçta ne olursa olsn

• tekrar gözden geçirmek gerekebilir

0|0
    0|0
  • bu durumu hissetmeyen birisi seni anlayamaz ama tek yapabilceğim iyi dileklerde bulunmak... umarım sorunların en azından bir kısmını atlatmana ve mutlu olmana bir kapı açar bu..

0|0
    0|0
  • ikinizinde başka kardeşleri var mıöz olarak eğer ikinide yalnızsanız iyi bir birliktelik olur

yada onun başka kız kardeşi var mıyada senin erkek kardeşin

0|0
    0|0
    • Hayır yok

• tamam işte sizin sizden başka kimseniz yok şüpheyle yaklaşmaki oda bunu sezmesin oda şimdi senin gibi davranacak zamanla atmaya bakın çekimseliğinizi

• Gider buluşurdum, tanışırdım abimle, konuşurdum o ana göre değişir, mutlu olurdum...

0|0
    0|0
  • çok zor bir durum.. empati kurmakta zorluk çektim.

0|0
    0|0
  • Sen sen ol çabuk güvenme derim biraz mesafeli ol.

0|0
    0|0
  • Sarıl ve doyasıya öp

0|0
    1|0
  • benim öyle bir kardeşim var aynı bu şekilde tanıştığım şimdi diğer kardeşlerimden farksız iyi ki eklemişim onu o gün belki birlikte büyümedik ama diğer kardeşlerimden farksız

0|0
    0|0
  • Önce dikkatli olmanı öneririm,

0|0
    0|0
  • Ismin sevgi mi ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Zor bir durum olurdu.. Ama aynı zamanda yeni bir başlangıç olabileceği için de güzel.

0|0
    0|0
  • Gercek kardesımmıs gıbı duygusal bır duygu besleyemezdım ama aramızada beton örmezdım sonucta oda benım kanım.

0|0
    0|0
  • buluşurdumda şöyle zor bir durum varki gerçek kardeşin gibi görmeyebilisin onu etkilerse seni kötü olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...