Galatasaray sizce gurupdaan cıkarmı ya da Trabzon spor uefa kupayı kaznabilirmi sizce goruşlerinizi bkeliorum.

Galatasaray sizce gurupdaan cıkarmı ya da Trabzon spor uefa kupayı kaznabilirmi sizce goruşlerinizi bkeliorum..

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• Galatasarayın gruptan çıkma ihtimali yüksek çünkü Juveyle deplasmanda berabere kaldık ve bana göre bir avantaj juve kopenhagla berabere kalmıştı bizde kopenhagı yeneriz ama madridin 2 maçtata juveyi yenmesi lazım Trabzon uefada gruplardan çıkar ama çeyrek finalde falan elenebilir

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• TS bence çok güzel oynuyor ama en son ki Lazio maçı tam şanssızlıktı umarım kupayı alabilirler o güçteler çünkü

Biz Kopenhag maçlarını kazanırsak zaten çıkıyoruz ben gözümü Mancini'ye çevirdim bir de Sneijder'e

0|0
    0|0
  • real madrid ve juventus favori şimdilik kopenhag maçlarını kazanırsak gruptan çıkar çeyrek finale yol alırız

0|1
    0|1
    • Ben şahsen güveniyorum zaten güvenmekten başka şansımızda yok

• Kazanırız tabi oglum sordugun soruya bak hele..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Gruptan çıkmamamız için bir sebep yok ama Kopenhag maçları çok önemli o 2 maçtan mutlaka 6 puan çıkarmalıyız

1|0
    0|0
  • juve ve real çıkar gs 3. olup uefaya gider

ts uefayı kazanamaz ama gruplardan çıkar

0|0
    0|0
  • Trabzon uefayı kazanır bence :DDDDDD :))))))))

0|1
    0|1
  • gsli olarak söylüyorum galatasaray gruptan çıkamaz ve üçüncü olur uefaya gider. trabzon en fazla ilk 16 ya girer dahada ilerleyemez. gs ise uefada yarı final yahut final oynayabilir. tabii uefadaki rakiplerine bağlı olarak söylüyorum.

0|0
    0|0
  • Dalgamı geçiyorsunuz gs gider madridden bir 6 daha yer yenerse anca Kopenhag ı yener gruptsn çıkamaz

0|1
    0|0
    • en son gruptan çıkamaz dediğinizde çeyrek final oynamıştık ;)

• gs uefaya düşer trabzon 1 rakip en fazla 2 rakip eleyebilir beşiktaş ve fenerin olmadıgı avrupada ülkemizin adını duyurmak elbette zordur

0|1
    0|0
  • Eğer juve 2 madrid maçını da kaybederse ve biz 2 kopenhag maçını kazanırsak çıkabiliriz. Ama olası bir 3.'lükte UEFA'yı alırız diye düşünüyorum ... Trabzon ise bir çeyrek final görür ...

0|0
    0|0
  • Gs şampiyonlar ligini alır trabzonda ikincil kupayı kaldırır tüm dünya türkiyeyi konuşur...

0|0
    0|0
  • dediklerinin ikiside olmaz malesef

0|0
    0|0
  • walla mancini takımı acilen toparlamazsa biraz zor çıkarız...

0|0
    0|0
  • gs gruptan çıkar, trabzon kupayı zor alır diye düşünüyorum ama açıkcası bir çeyrek final bekliyorum.

0|0
    0|0
  • uefa kupası 6s aldığında önemliydi şimdi başka takım alacak olduğunda köy kupası oluyor:)))

0|0
    0|1
Yükleniyor...