Fox ana haber spikeri Nazlı Tolga'nın saç rengini bilen var mı?

saçlarımı fox anahaberi sunan spiker nazlı tolganın saç renginden boyatmak istiyorum, bilen var mı bu rengi?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Balköpüğü gibi ama uçlar daha sarıya kaçıyor. Bir tek boyayla ve boyamayla evde elde edilecek bir saç rengi değil. Güvendiğin bir kuaföre resimle birlikte git bence. Evde balköpüğüne boyasan boya tutsa bile bu kadınınki gibi olmaz. Onun saçında farklı tonlar var seninki dümdüz bir renk çıkar.

• kumral+bal köpüğü diye duydum ama

• Olabilir

Erkekler Ne Diyor 5

Kızlar Ne Diyor 11

• Evet çok beğeniyorum.

• link atsaydın keşke

• biliyorum ama herkese yakışmaz açık tenliysen ya da ahfif bronzsan yakışır

• beyaz tenliyim..biliyorsan söyle:)

• açık kestane diye hatırlıyorum sıradan bi kahve o ama parlk duruyo ışıkların altında

• geçen bi programda sordular ona saçım boya değil sadece uçlarda var dedi uçlara krepe balyaj yaptırmış dipleri fındık kabuğu gibi

• Küllü açık kumral

• çok soran oluyo bende çok merak edıyorum ama bılemıcem :) tek renk değil ama kumral uzerıne küllü sarı fılan gıbı bişiler tek seferde tutturulması ımkansız ama :) kadın çok güzel ama çok beğenıyorum :)

• bal köpüğü bencede

• Bal köpüğüü:)

• o rengi bir kaç kere röfle yaptırarak bulmuştur, tek seferde tutturamazsın

• benim şaclarımda boyu yok ama dogustan aynı saç tonuna sahibim nazlı tolganın şimdiki saçıyla bana hep küllü koyu sarı dıyolar bılmıyorum ama boya ısımlerınde karşılığı ne :)

• soğan kabuğuyla bal köpüğü arası bişey kuaför yapar zaten resim götürsen

Yükleniyor...