Body ile uğraşan arkadaşlar bakabilir mi?

Beyler öncelikle size bir sorum olucak üniv spor salonuna yazıldım ama bu sene ciddi şekilde çalışmayı düşünüyorum daha öncedende spor geçmişim var fakat belli bir programa göre çalışmamıştım bu sene ilk ayımı antrenör eşliğinde geçirip daha sonralarıda onun programına göre hareket ederek devam etmeli miyim?Yoksa antrenorun pek bir katkısı olmaz mı?

Güncellemeler:
Son olarak bişi daha sigarayı bırakmalı mıyım? Bu arada 2-3 günde 1 paket içiyorum

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Antrenörün katkısı olur tabi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• sigarayı bırak tabi ki body için değil sağlık için

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• antrenöre göre değişir önce araştır nette çok kaynak var kaslarını tanı besinleri vs ister salonda çalış ister evde salon daha iyi tabi

0|0
    0|0
    • Salonda çalışıcam tabi antrenor seceneklerımızde üniversiteninkiyle sınırlı ama hepsinin vücudu sağlam abartı bir şekildede değiller türkiyedeki spor salonlarındaki cogu hoca gıbı tıfıl ya da gobeklı degıl

• Konuştuğum hocaların kullanacagını sanmıyorum cunku proteın tozunu bıle tavsıye etmedıler bu arada bacak calısmadan tabıkıde olmaz en onemlı kardıyo ve kas buyutucu etkıdır bacak calısmak :D

• kardio yağ fazlan varsa yapılır ayrıca protein tozuna karşı olunmasına anlam veremiyorum neyse gerekeni yaparsın

Yükleniyor...