Son sevgilinizi yolda gördünüz ve o anki belirtileriniz ?

Son sevgilinizden ayrılalı 1-2 ay olmuş belki de ve ayrıldığınızdan beri hiç görmemişsiniz. Ve yolda bir gün ansızın karşılaştınız , fiziken ve kalben belirtileriniz neler olur ?

0|0
8|6

En İyi Erkek Görüşü

• Sanırım bir gün karşılaşmamız gerekecek

Parmağındaki halkayı farkettirmeden saklayacaksın sen

Ben gözlerimi kaçıracagım senden

Varsa yanımızda biri soracak "kimdi o?"

İstemeden öldürecegiz birbirimizi cevaplarımızla;

"Hiç, birine benzettim galiba"

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Şaşırırım, hafif gülümseme olur. 1,2 ay geçtiği için duygularım değişmemiştir çünkü ben her önüme gelenle aşk yaşamıyorum.

0|0
    0|0
    • içinde bitirmek zorundasındır , yavaş yavaş görmedğin içinde normal hayata karışmışsındır ama gördüğn zaman tepe taklak olur o kendine kurmak istediğin , kendi duygularına prangalar vurarak kurduğun o hayat.

• Kalbim bir an cikicak gibi oluyor ama onu sevmiyorum degisik bir sey bu

0|0
    0|0
  • heycanlanmistim ,sonra aaa demsitim :D kac yil gecmesi fark etmez

0|0
    0|0
  • heyecanlanırım ister istemez.ama normal ve soğuk kanlıyımdır.eğerki ona baktığımı merak ediyorsa hiç bakmam.sanki hiç sevgili olmamışız gibi davranabilirm

0|0
    0|0
  • Hiçbir şey hissetmem.

0|0
    0|0
  • Sadece heyecan.

0|0
    0|0
  • eğer sevmişsem elim ayağım titrer güzel ayrılmıssak selam veririm eğer kötü ayrılmışsak görmemezlikten gelirim :dD

0|0
    0|0
  • heycanlanirim, kalbim hizli carpar hala seviyorsam. eger sevmiyorsam, kavga edip ayrilmissak sinirlenirim.

her harikuladede gormezden gelmeye calisirim, yuzune bakmam:)

not: ben 3 sene sonra gordum :D cok cirkinlesmisti :P

0|0
    0|0
    • senin gözüne öyle gelmiş olmasın. eğer bir insan çok seviyorsa sevgilisi ona çok güzel görünmez mi ?

• sanmiyorum. ozaman sacini uzatmisti.. simdi arada sirada nedenini anlayamadigim sekilde profilini kurcaliyorum. ilk askim oldugu icin belkide..

birde beni aldattigi icin olabilir

Erkekler Ne Diyor 5

• insan ister istemez heyecanlanır tabi nasıl ayrıldıgınada bağlı bu durum

0|0
    0|0
  • Son kız arkadaşımı bu şehre geldiğini bilsem heycanlanırım bide görsem bilmiyorum artık

0|0
    0|0
    • demek ki onun yeri ayrıymış sende.

• Evet ayrı. Bide Buraya gelmesinin tek sebebi beni görebilmek olur. Mesafeler biraz etkiledi ayrılı zaten.

• o beni görmemişse saklanıyorum yaaa ne bilim sanki adam öldürmüş gibi oluyorum :)

0|0
    0|0
  • Ona pis pis bakarım :D

0|0
    0|0
  • kardeş it gibi sevdim ama yapamadım... basit kusurlar yüzünden bitti... kızla aynı bölümdeyim ve aynı sınıf, üstelik ilk sevgilimdi... ayrılalı 7 ay falan oluyor ben ondan ayrıldığımdan beri hiç okula gitmedim...(sınavlar hariç) onu görünce içim eziliyor kalbim çıkacak gibi oluyor ne biliyim kötü oluyorum işte... çok boktan bir durum anlıyacağın... pazartesi okul var ve 4 ay sonra gene onu göreceğim Rabbim den tek dileğim kendimi rezil etmemek... hem ona hem de arkadaşlarına falan işte umarım hala aklımın onda olduğunu anlamaz... üstelik her göreceğim inan çok kötü bir durum yaaa inan ki çok kötü...

0|0
    0|0
    • Ama dostum tamam sevginin tarifi apayrıdır buna kimse birşey diyemez. Fakat bunun için okula gitmemeye ne gerek var ki. Gördüğünde çok kötü olursun doğrudur . gördüğünde çok kötü olabilir için fakat anneler evlatlarını kaybediyorlar ona bile alışıyorlar. kaç kaç nereye kadar . aklının onda olduğunu anlayacak tarzda davranırsan anlar. rahat ol gerisi gelir .

• Herkesin kendine öz bir özelliği vardır. Özgüven önemli. Senden başka bir tane daha yok bu dünyada unutma. Rabbim yardımcın olsun her durumda.

• eyvallah dostum sağolasın.

Yükleniyor...