Kapat

Amerikan Güreşi izler misiniz?

İzlediğim tek spor. Futbol, basketbol, voleybol, tenis, boks izlemek çok sıkıcı gelir, fenalık geçiririm...

Ama Amerikan Güreşi farklı. İzlemesi çok eğlenceli ve keyifli. Sizde izler misiniz?

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

• mahalle kavgası izle kenks bırak amerikan işini

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 16

• Futbol zevksizmi şimdi yapma ama :D

0|0
    0|0
  • tabıkı ızlerız wwe olanı da

0|0
    0|0
  • Amerikan güreşi sahte bir oyun.İçinde tutku yok hırs yok zafer hiç yok her şey önceden planlanır.

Ama diğer sporlar öyle mi ? Futbol ve buz hokeyindeki tutkuyu değişmem hiçbir şey ile.

0|1
    0|0
    • Tamam o zaman dövüş filmlerini neden izliyorsun sen ? O da gerçek değil o da senaryodan ibaret ve içinde hırs yok tutku yok ?

• sahte bır spor daha cok tiyatro

0|1
    0|0
  • valla küçükken çok keyifli gelirdi :D sonradan baydı... ha sorsan çokmu spor izlersin çok mu alakalısın diye yok yani . dünya kupası olcak türkiye katılcakta öyle :D 16 senede bir :D

0|0
    0|0
  • Bu kadar çok seviyorsan bilgisayar oyununu da indirebilirsin. Wwe veya wwf diye arat. Bir şeye benzemiyor ama sen seversin.

0|0
    0|0
  • Hollywood Hogan ^^ gerçi alayı rol ama olsun kjsdkljfsf

0|0
    0|0
  • Küçükken izlerdim, sonrasında ilgilenmemeye başladım.

0|0
    0|0
  • smackdown wwe vardı bir ara tv de hiç kaçırmazdım :)

0|0
    0|0
  • ortaokullu çocuklar izliyor bunu :)

0|0
    0|0
    • Amerikada Profesyonel Güreş'i izleyenlerin %90'ı 20 yaş üstü. :)

• evet çok izlerdim. zaten spor değil eğlence programıdır onlar.

0|0
    0|0
  • Küçükken izlerdim. Dikenli telle adam döven biri vardı.

0|0
    0|0
  • O,Spor değil bir soytarılık.Tamamen düzmece bir gösteri.

0|0
    0|0
    • İşte senin gibi cahiller yüzünden gelişmiyor bu ülke. Ne bok biliyorsunda konuşuyorsun burada ha ? O adamlar bizim yaptığımız şey gerçek diyor mu ? Gerçekmiş gibi yutturmaya çalışıyormu ? Hayır. Adının açılımına bak. World Wrestling Entertainment , Dünya Güreş Eğlencesi. Eğlence için yapılan bir şey. Bir nevi tiyatro fakat o soytarılık dediğin hareketleri seni sikseler yapamazssın.

• Kültür düzeyin trambolinde zıplamayı dünyanın en elit aktivitesi sanmaktan ibaret.Üstelik bu hareketleri küfürle övüyorsun!Aferin! sen elitsin ben öküz!(yoksa tersi mi?)

• Ergenlerin vazgeçilmez Sporudur !

0|0
    0|0
  • Küçükken izliordum artık favorim ufc

0|0
    0|0
  • eskiden izlerdim :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...