Amerikan Güreşi izler misiniz?

İzlediğim tek spor. Futbol, basketbol, voleybol, tenis, boks izlemek çok sıkıcı gelir, fenalık geçiririm...

Ama Amerikan Güreşi farklı. İzlemesi çok eğlenceli ve keyifli. Sizde izler misiniz?

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

• mahalle kavgası izle kenks bırak amerikan işini

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Futbol zevksizmi şimdi yapma ama :D

0|0
    0|0
  • tabıkı ızlerız wwe olanı da

0|0
    0|0
  • Amerikan güreşi sahte bir oyun.İçinde tutku yok hırs yok zafer hiç yok her şey önceden planlanır.

Ama diğer sporlar öyle mi ? Futbol ve buz hokeyindeki tutkuyu değişmem hiçbir şey ile.

0|1
    0|0
    • Tamam o zaman dövüş filmlerini neden izliyorsun sen ? O da gerçek değil o da senaryodan ibaret ve içinde hırs yok tutku yok ?

• sahte bır spor daha cok tiyatro

0|1
    0|0
  • valla küçükken çok keyifli gelirdi :D sonradan baydı... ha sorsan çokmu spor izlersin çok mu alakalısın diye yok yani . dünya kupası olcak türkiye katılcakta öyle :D 16 senede bir :D

0|0
    0|0
  • Bu kadar çok seviyorsan bilgisayar oyununu da indirebilirsin. Wwe veya wwf diye arat. Bir şeye benzemiyor ama sen seversin.

0|0
    0|0
  • Hollywood Hogan ^^ gerçi alayı rol ama olsun kjsdkljfsf

0|0
    0|0
  • Küçükken izlerdim, sonrasında ilgilenmemeye başladım.

0|0
    0|0
  • smackdown wwe vardı bir ara tv de hiç kaçırmazdım :)

0|0
    0|0
  • ortaokullu çocuklar izliyor bunu :)

0|0
    0|0
    • Amerikada Profesyonel Güreş'i izleyenlerin %90'ı 20 yaş üstü. :)

• evet çok izlerdim. zaten spor değil eğlence programıdır onlar.

0|0
    0|0
  • Küçükken izlerdim. Dikenli telle adam döven biri vardı.

0|0
    0|0
  • O,Spor değil bir soytarılık.Tamamen düzmece bir gösteri.

0|0
    0|0
    • İşte senin gibi cahiller yüzünden gelişmiyor bu ülke. Ne bok biliyorsunda konuşuyorsun burada ha ? O adamlar bizim yaptığımız şey gerçek diyor mu ? Gerçekmiş gibi yutturmaya çalışıyormu ? Hayır. Adının açılımına bak. World Wrestling Entertainment , Dünya Güreş Eğlencesi. Eğlence için yapılan bir şey. Bir nevi tiyatro fakat o soytarılık dediğin hareketleri seni sikseler yapamazssın.

• Kültür düzeyin trambolinde zıplamayı dünyanın en elit aktivitesi sanmaktan ibaret.Üstelik bu hareketleri küfürle övüyorsun!Aferin! sen elitsin ben öküz!(yoksa tersi mi?)

• Ergenlerin vazgeçilmez Sporudur !

0|0
    0|0
  • Küçükken izliordum artık favorim ufc

0|0
    0|0
  • eskiden izlerdim :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...