Gebelik testi adetten 1 gün önce doğru sonuç verir mi?

arkadaşlar gebelikten süpheleniyorum fakat gebeysem tam olarak ne zmn hamile kaldım bilmiyorum. Adetimin bugün gelmesi lazımdı ama gelmedi , hiç gelicek gbide durmuyor. Normalde adetten 1 hafta önce göğüslerim ağrırdı şimdi hiç birşey yok. Dün test yaptım fakat negatif çıktı. Bugünde adetim gelmedi . Sizce doğru sonuç vermişmidir ? Yoksa adet gününden 3 gün snrada yapsam mı tekrar

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 4

• adet gecikmesinden 6 ile 9 gün sonra en garantisi 9 gün sonra net sonuç alırsın.. ikinci bir test yapmanı öneririm..

• 9 cok gec yahu :( neyse madem iş basa dustu 2. testı yapıcaz

• bu psikolojikte olabilir neden geç olsun ki? sonuçta o çocuğu aldıracaksan en fazla 6 haftalık olacaktır..

• Hastaneye git kan testi yaptır o arada çıkar zaten.

• Psikolojikde olabilir,olamazmı?

• bilmiyorum kı hala adet gormedım gelmıcegıde bellı . ınsallah stresten falan gecıkmıstır :(

• Öncekileri Göster
    • aldırırsın artık eğer hamileysen..hayat senin hayatın başkasının gazel okumalrına aldırma.

• Kürtajla falan ugrasmak ıstemıyorumk ıns gebe degılımdır de aldrmk zorunda falan kalmam bana duaa edın nolur :(

• doğru sonuç verir

Kızlar Ne Diyor 3

• Adetin bir hafta geçikirse yapman gerekir.

• isin cok zor be guzelim:((keske bastan bi onlemini alsaydin:((bazen inanirmisin kan tahlillerinde bile gorunmuyor bebek ...en iyisi bir kadin dogum uzmanina basvurmak...

• adet gecikmesinden 15 gün sonra doğru sonuç veriyo eczaneden alınan testler.

Yükleniyor...