Anneleeeer Niye böyle davranır ne yapmak gerekir?

Benim annem mi böyle yoksa herkesin annesimi böyle sinir bilmiyorum.Kadın geldi saçımın uçlarının rengini açtırdım ondan habersiz sarı oldu yollulara benzedin sen basit kız mısın deyip duruyor sevgilim olmadı hiçte şimdiye kadar annem burnunu sokup duruyo herşeye ne zaman birini bulsam annem üniverstede çıkarsın diyo sanki ben biriyle çıkınca sevişcem onla konuşmak için istedim şimdiye kadar hep annem geldi gitti uğraştı.Mesajlarımı okuyo facemi ne zaman açık görse konuşmalarıma bakıyo özel bişeyim kalmadı yani napmam gerek şimdi lafdan anlamıyo kadın özel hayatıma burnunu sokma dedim kaç kere gelip gidip benle uğraşıyo ne yapmam gerek?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Benim ne annem nede babam hiçbişeyime karışmaz ne halin varsa gör diyolar onlarda bıktı artık benden :=

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• takma kafana ben erkeğim ama benim annemde heryeşe burnunu sokar bu bence annelerin doğasında var annenin dediği gibi ünide çıkarsın zaten üniversiteye bir git o ortamı görünce anlarsın :)

1|0
    0|0
  • annen sonuç napıcaksın

1|0
    0|0
  • kadın haklı öyle bir devirdeyiz ki kimin kimi nerede kıstıracağı belli değil ne de olsa eski toprak uyanık olmak zorunda hissediyordur

1|0
    0|0
  • benim de ailem baskıcıydı üniyi farklı bir şehirde okuyorum kafam rahat.tavsiye ederim :)

1|0
    0|0
  • adam gibi çek karşına konuş kardeşim deki annecim bana güven ben seni üzecek kıracak şeyler yapmam söylediklerinle anneni tatmin et sarıl ona bana güven de :D bu kadar yani :D anneni üzme anneler kıymetlidir senin üzülmeni istemiyor besbelli

1|0
    0|0
    • üzülmemi istemiyoda kendisi iş çeviriyo bir sürü bana gelince olay oluyo ona sinirlendim :D düzgün dedim kaç defa anlamıyo ki laftan

• kafalar uyuşmuyor besbelli hani hayatın bir zorlugu vardır senin zorlugunda annen olacak :D

• evlen kurtul anandan sende:D

0|0
    0|0
  • belki seni korumak istiyor

0|0
    0|0
  • Kızını dövmeyen dizini döver

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• benimkıde kızıla kızmıstı ayyy hıc sevmem kızıl bıdı bıdı ..noldu ? hala kızılım. sıgara ıcme basitler ıcıo demıstı basit myim ? hayır. herseıme bısey bulur ama takar mıyım hayır. :) ama yınede severm

1|0
    0|0
  • mesajlarinimi okuyooo O_o annem benim mesajlarimi okusa evlatliktan siler :D bu arada selam teyzecim ellerinden operim :))

1|0
    0|0
  • Annen seni korumak istiyo bütün annelern amacı budur :) niye isyan ediosun ki basında sahiplenen var dua et.

1|0
    0|0
Yükleniyor...