Çizimlerimi paylaşabileceğim bir site arıyorum.

portfolyo tarzında ama bu instagram,face,twitter gibi değil de toplu mesela belli taglar girip o taglara uygun fotoğrafların çıkması gibi birşey arıyorum ama var mı böyle siteler biliyor musunuz?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Cidden bende böyle bir site arayışındayım ama hiç sormamıştım. Nokta çalışması, valör natürmord ve portre çalışmalarım ve özgün çalışmalarım var eğitimini alıyorum ama sadece facebookta paylaştım.

0|0
    0|0
    • aslında pinterest diye bir site var belki farklı cevaplar alırım diye sorayım dedim :)

• uzun zamandır düşünüyorum bende ufaktan tanıtmak istiyorum kendimi ondan dolayı böyle bişey yapmaya karar verdim :) bir site bulursan yaz :D

• Valla benimde çizimlerde ilham alıcağım kişilere ihtiyacım var :D Üniversitede tasarım hocam istiyorda bazı zamanlar fikir bulamıyorum.

Erkekler Ne Diyor 3

• Yazilmamasina sasirdim acikcasi. www.deviantart.com tam aradigin sey. Incele biraz bakalim.

0|0
    1|0
    • aaa evet bunu biliyordum unutmuşum :) teşekkür ederim

• Ne demek efendim. Eskiden daha iyiydi bu site cok takip ederdim. Web sitesi falan tasarlarken cok kullanirdim. Sonradan ucretli kismi acilinca pek takip etmedim.

• nasıl bişey arıyorsun ayrıntılı açıkla belkii öyle bir site yaptırırız

0|0
    0|0
  • Paylaşmamani tavsiye ederim ben 2-3 ay önce bu işlere girdim aninda çalınıyor .

0|0
    0|0
    • orjinalleri bende olduğu sürece çalınmasının bir önemi yok boşver :) zaten bu işle ilgiliyim ben biraz öğrenciyken açıkçası tanınmak amacım

Kızlar Ne Diyor 1

• Bilmiyorum ama bende boyle bir sey ariyordum

0|0
    0|0
Yükleniyor...