Yirmi yasına kadar hiç sevgilisi olmamış bir kız hakkında ne düşünürsünüz

yirmi yasına kadar hiç sevgilisi olmamış bir kız hakkında ne düşünürsünüz ? ben sorunludur derim?

0|0
11|59

En İyi Erkek Görüşü

• olmamak zorunluluğu ne kadar saçmaysa olması gerektiği düşüncesi de saçma. zamanı geldiğinde en güzelinden olsun. kapatma da gereksizce açma da...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 58

• Evet iyi düşünürüm artık benimle sevgili olmalısın derim :P

0|0
    0|0
  • şart değil bir kere sevgilisi olması.derslerine çok çalışıyodur ön sıralarda oturup ders dinliyodur gayet normaldir.

0|0
    0|0
  • çok saçma bir düşünce bence sana katılmıyorum şahsen benim gözümde öyleleri daha değerli. kısmetini beklemiş derim.

0|0
    0|0
  • Allah bana da nasip etsin böyle bişey :)

0|0
    0|0
  • Bir işe hükmetti mi ona sadece “ol” der, o da hemen oluverir. Bakara Suresi (117. ayet)

Bişey düşünmem sevgili olmak için olunmuyor.

0|0
    0|0
  • 26 yaşında hiç sevgilisi olmayan bir erkeğe(yani bana) kıyasla daha normal gözüküyosun derim bişi düşünmem:)

0|1
    0|0
  • Neden sorunlu dersin. sebeb.

0|0
    0|0
  • mis gibi kız... daha güzel bir kız olamaz... bulsam hemen ilgi göstermeye çalışırım..

0|1
    0|0
  • Bişey düşünmemi gerektirecek garipliği yok diye düşünürüm.Ne güzel derim..

0|0
    0|0
  • Bence o yaşına kadar zilyon kere sevgilisi olandansa hiç sevgilisi olmayanı tercih ederim ve sorunlu olan o kadar sevgilisi olandır bence...

0|0
    0|0
  • Offf. hayalimdeki kızz.

0|1
    0|0
  • Kimseye güvenememiştir derim

1|1
    0|0
  • saygı duyulcak bir kız derim... önünde saygıyla eğilirim... :)

0|0
    0|0
  • Ön yargıyla bakılmaması gerek. Ben de 20 yaşında bir erkeğim ve hiçbir kızla çıkmadım. Nedenini de "ayrılık" kategorisine açtığım "Onu Tamamen Kaybettim" başlıklı konuya bakarak öğrenebilirsiniz.

0|0
    0|0
  • 20 yaşında olmamasının sebebi sana göre sorunlu olması mı? Şart mı bir insanın hayatına sevgili sokması?

0|0
    0|0
  • neden sorunludur peki

0|0
    0|0
  • garanti olmuştur derim :)

0|0
    0|0
  • İçi dişi güzelse alir evde beslerim

0|0
    0|0
  • olmuyosa kime ne? oluyorsa kime ne?

0|0
    0|0
  • evlenilecek kız bence.

0|1
    0|0
  • neden sorunlu olsunki .daha yolun başında derim ben .20 yaş hiç geç değil .

0|0
    0|0
  • ailesınde aklımıza gelmeyecek cıddı problemler olabılır mesela ailede bırı kotu derecede hastadır kişinin bulasıcı hastalıgı olabılır ...olmasını ıstememıstır ...ne olursa olsun ben tabrık erdıyorum kımsenın kolesı olmamış..

0|0
    0|0
  • Sıradan biz kız gibi bakarım ne düşüneyim ki

0|0
    0|0
  • Doğru yolda derim...

0|0
    0|0
  • tıp okuyan kızlar genelde 25ine kadar sevgili yapamıyo ve sorunlu olduklarını da düşünmüyorum:)

0|0
    0|0
  • Maalesef bol sevgili sahibi olmak erkeği lezzetlendirirken

Bayanın bedeninden çok kalbini kirletiyor

20 geç değil

0|0
    0|0
  • oha derim duygusuz derim

0|0
    0|0
  • kimseye ön yargılı olmam olanı da sevmem ne yani o kız sorunlu sevgilisi olup her halti yiyen kız masum öyle mi

0|0
    0|0
  • dogru tabii sende haklisin bu zamanda surtunmeyen oynasmayan kizmi kaldi fahiselerden gecilmiyor bu yuzden anormal olan o kizdir yani sorunlu olan o siz cok nornalsiniz

0|0
    0|0
  • Rahibe olmasını tavsiye ederim.. o yaşa kadar :DD:D:D:D:D:

0|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    28

Kızlar Ne Diyor 11

• teşekkür ederim. yaşım 22

0|2
    0|1
  • öldürmeyen Allah öldürmüyor derim :))

1|0
    1|0
  • Benim 25 yaşıma kadar olmadı,çünkü okulumu ve ailemi düşündüm.Bunda garipsenecek bir durum yok.16 yaşında sevgilisi olanlara madalya mı takılıyormuş ki? Saf kızları kandırırlar bu kadar basit.Olgun düşünmek ve olgunca yaşamak en iyisidir.

0|0
    0|0
  • hem ii bişey hem kötü kötü yanı askı hiç yasayamamak ama bakıyoz cevrede kim sevmeyı bilyokı ii yanı ise baskası yüzünden acı çekmemış olman burda göryom sevgılısı olanda dertlı yok şöle dedım yok bnı sevıyomu bilmem ne çk düşünmek gerek bnce en mantıklısı dogru kişi için sabretmek en dogrusunu yapmış derım

0|0
    0|0
  • İlerde hayatini birleştireceği adami beklemiş olabilir gayet normal

0|1
    0|0
  • dersleriyle alakalı olduğunu düşünürüm.ama tabi kısmetle bu işler.

0|0
    0|0
  • olabilir gayet normal

0|0
    0|0
  • nrmal bir kız olduğunu dşünürüm.. benmde 19 umda oldu ilk sevglim

0|0
    0|0
  • benim 19 yaşıma kadar olmadı sonra birine inandım tamam budur işte dedim ne oldu sonra elimi bile tutmayan adam kalktı bana oppu dedi allah bin türlü belasını versin diyorum haketmediğim en ağır sözü işittim

0|0
    0|0
  • 18 yasina kadar olmamis kiza peki?

0|0
    0|0
  • ben 21 yaşındayım, hiç sevgilim olmadı. çünkü hep evleneceğim kişiyi bekledim. ben onun sevgilisi olmasını istemezdim. o da benim için aynı şeyi ister. yani evlenmeden önce bir sevgili yapmak bence evleneceğin kişiyi önceden aldatmaktır.ben bunu bilir bunu söylerim. kimin ne dediği ne düşündüğü umrumda değil. ayrıca çok sosyal biriyim ve hiçbir sorunum da yok

0|2
    1|0
Yükleniyor...