Fatih Terim in tekrar Galatasaray ın başına geçmesi sizce doğru mu?

Imparator'un sizce tekrar gelmesi dogru mudur? Hem oy vererek hemde cevaplayarak devam edelim.

• Evet
    25% (2)50% (4)38% (6)Oy Ver
  • Hayir
    38% (3)50% (4)44% (7)Oy Ver
  • Fikrim yok
    37% (3)0% (0)18% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Ben evet diyorum. Su an Galatasara'yin ciddi bir toplanmaya ihtiyaci var.

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• Evet sonuna kadar doğruydu. Bıktık bu disiplinsizlikten zaten. En sonunda zaten floryayı bastık. Taraftar olarak sabrettik ama bunlar bardağı taşırdı rezil ettiler bizi. Ama biz sonuna kadar GAlatasaraylıyız. Herkes gidecek sonunda kalan yine biz olacağız.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Fatih Terim açıkcası beni korkutuyor eskiyi habire yeniymiş gibi bize sunmaları da başka bir mesele!

0|0
    0|1
    • Eskiyi yeniymis gibi gostermek degil. Fatih Terim'in nekadar iyi bir teknik drekyor oldugunu Turkiyer basta olmak uzere avrupada da herkes biliyor.

• Bence evet hic hoslanmadim zaten bu durumdan bence hem takimi hemde fanatikleri etkiler bu durum.

0|0
    0|0
  • Ben hem GS için hemde Milli takım için bu seçimin iyi sonuçlar getireceği kanısındayım .Yerli bir hocanın yapacağı seçimler çok daha önemli yerli oyunculara daha fazla önem verileceğini düşünüyorum .Takımın başına geçmesine çok sevindim umarım uzun süreli başarılı bir süreç olur .

0|0
    0|0
    • Hem Turk futbolunu hemde avrupa futbolunu bilen iyi bir hoca. Disiplin kendisinde mevcut, gelen diger hocalara bakarsak pek iyi bir sonuc elde edilmis degil.

• Hayir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Fatih Terim'in ego problemi var ve bu takıma zarar veriyor. 3. kez takımın başına gelmesini doğru bulmuyorum ama madem kendisiyle anlaşılmış ve takımın başına gelmiş, başarılar diliyorum bir Galatasaraylı olarak.

1|0
    0|1
    • +1 kesinlikle!

• Sampiyon olurken ego tatmin olmuyodu sonradan mi ego tatmin edildi? Fatih terim disinda hangi hoca avrupaya imza attirdi?

• Şampiyon olurken birşey yoktu, ne zaman ki Fiyorentina'yı çalıştırmaya başladı, ben büyük TD'yim havalarına girdi, Milan'ı çalıştırmaya başlayınca egosu tavan yaptı, Milan'dan niye kovuldu sanıyorsun? 2. kez GS'nin başına geldiğinde niye başarısız oldu sanıyorsun?

• yalama oldu be abi git gel git gel

0|0
    0|1
    • Bi nevi ticaret bu, suan calisiyorsan ve ayni sektorde kim fazla para verirse oraya gidersin. Sonra eski yerin sana fazla teklif sunar oraya gidersin, ticaretin ana kurali budur.

Yükleniyor...