Hoşlandığın kızın başkasının koluna girip uzaklaşmasını izlemek?

hoşlandığın kızın başkasının koluna girip uzaklaşmasını izlemek çok canımı yaktı ? siz ne hisserdediniz ? evet soru açık bugün markketten iş çıkışını akşam 10 olarak bildiğim kızın akşam 7 gibi marketin önünde bekleyen çok yakışıklı bir çocuğun koluna girip uzaklaştığını gördüm o çocuğun yanında hiç şansım yoktu bunu anladım işte o an hala neden dünyada olduğuma bir kez daha lanet ettim vay ana sını be ne güzel İstanbul be bu adalet nerede ?

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Pardon evleniyor dedim begeniyor olmasi gerekiyordu :)

0|0
    0|0
    • artık önemli olan iç güzellik hikayelerine inanasım kalmadı ama hoşlandığım kızda haklı

her kız koluna öve öve bitiremeyeceği bir sevgili ister :(

• Hersey zamanla bende isterim hersey hemen olsun ama herseyin ayri bir nimeti ayri bir amaci var biliyormusun sen dusundukce dusuneceksin ve olmiyacak bende ne bilirdim ki tatilde bir erkek arkadasimin olacagi

• bırak ya herşeyi zamana bırakırsak daha çok bekleriz zaman geçiyor çok hızlı ve geri getiremiyoruz ben bu yaşlarda edinemezsem bir sevgiliyi ileriki yaşlarda ben ne yapayımki en enerjik yılarımda hiç sorumluluğum olmadığı yıllarım yalnız geçti zaten üni yide bırakıyorum kararlıyım o yüzden beni zor bir hayat bekliyor :(

Kızlar Ne Diyor 1

• Sanki sen teksin bu dunyada o kadar insanin icinde kimler evleniyor.. Sadece guzellige baksaydi bu is bu gonul isi ... Dunyanin sonu degil belki o kiz sana hayirli gelmiyecekti mutlaka biri seni bulucak herkezden daha iyisi vardir benden daha guzel senden daha guzel onemli olan huylarimiz in uyusmasi bence yoksa her yakisiklinin daha yakisiklisina baksaydim evimin yolu bulunmazdi ..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• yazını okumadım k.bakma ama birine koyacak en büyük şey diyebilirim en azından bana koyardı başka birinin kolunda gitmesi

0|0
    0|0
    • kız her akşam markketten akşam o n gibi çıkıyordu bu akşam yedide çıktı marketin önünde ki çocukla biraz konuştu sonra koluna girdi inat gibi heyecenlı bişiyler anlata anlata uzaklaştılar :) bende ellerim kolllarım bağlı kalakaldım :)

• kız seni sevdiğini biliyormu peki ya da herhangi hoşlanma filen

Yükleniyor...