Arkadaslar yardım edın... erkek arkadasımın abısı uyusturcu bagımlısı ve onu ne yaptılarsa vazgecıremıyolar

ne maddı ne manevı can kalmamıs artık.:( bana bı dua soyleyın okuyalım ona bıraksın sağolun

Güncellemeler:
ya yarım akılla cevaplar vermeyın lutfen zaten yapılması gerekenler fazlasıyla yapıldı dıyorum. artık ne maddı ne manevı olanak kalmadı. kaç senedır ugrasıyolar. ben sadece bılenlerden allah rızası ıcın bılınen dua varsa onu ıstedım

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Kimseden medet bekleme, Allaha dua et herkesin bildği dualar içten kalpten olsun yeter.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• kzım ne içtiğini bilmiyorum fakat o kadar kötüyse geçmiş olsun anatemi deneyin ama alırlarmı bilmem en iyisi onu bir odaya kapatmanız 1 hafta krizleri çok fena olur fakat kaldırırsa kurtulabilir.

0|0
    0|0
  • bence durumu yetkili mercilere bildir .Çok zaman kaybı olmadan bu ispiyon ve gambazlamak degil dir.Bunun sıkıntısını yanlız arkadaşının abisi degil çevresindekilerde görür.En kötüsü başkaların canı yanmaz Allah yardın olsun

0|0
    0|0
  • dua mı sız ıyımısınız acaba dırek doktora goturun ...ya da doktora goturmenız ıcın dua mı okumalıyız..

0|0
    0|0
  • iyi de dua istemek için doğru yer mi burası sence?

0|0
    0|0
  • uyuşturucudan kastın ne eroin yoksa içinde korkulacak birşey yok

0|0
    0|0
  • o artık olmuş zaten yapacağı tek şey hastaneye yatmak belki kurtarır

0|0
    0|0
  • google yaz ve bul olurmu..

0|0
    0|0
  • buraya yazamayacak özel bir yer var

0|0
    0|0
  • polis çağrın

0|0
    0|0
  • rabbim şifaversin inşallah. bırakan çok kişi var. anateme gidilse belki bir şeyler olur. hangi şehirde.

0|1
    0|0
  • Sistem acımasız

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Elden bir şey gelmez.

0|0
    0|0
  • duayı seçmeye gerek yok,ne biliyorsan onu okursun.bunun dışında her şeyi allahtan beklememek biraz çaba göstermek gerek,sevgilinin abisi çaba göstermiyorsa sizin uğraşlarınız ne işe yarar?

0|0
    0|0
  • Dua flan bilmiyorum bu durumla ilgili ... Ki ama gerçektn çok üzüldüm...Polis ,psikolog eşliğinde tedavi etseler meselaa ?ki ama denemişlerdir

0|0
    0|0
  • Dua fayda etmez sanmıyorum ki. Yani benim görüşüm bu. Tedavi görmesi gerekir :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...