Aynı kurstaydık ve şimdi pişmanım...

4-5 ay önce İngilizce kursuna gidiyordum.Yaşıtım olan 2 tane çocuk vardı.Aynı sınıftaydık.Kerim di benim hoşlandığımın adı.İşte bir ara ek derse kalmıştık çıkışta beraber çıkmıştık konuşmuktuk biraz.Bir keresinde de yanına oturmuştum. Koreliler çok severim bana nelerini sevdiğimi sormuştu.Neyse buraları geçeyim sınıfımızda olan bir abla vardı bende telefonu var Kerimin numarasını istedim.Bugün verdi numarayı.Daha sonra birde ne göreyim bu numara beni daha önce aramıştı.Şimdi ben kursa devam etmiyorum.O da ikinci kura devam etmeyecekti ama o abla ile konuştuktan sonra devam ettiğini duydum ve çok üzüldüm...keşke ona hoşlandığımı soyleseydim dedidimŞimdi bende Tel numarası var ama arasam mı bilmiyorum.Sizce ne yapmalıyım?Ama bundan şunu öğrendim:bir şeyi yapmadığımız için pişman olmaktansa yaptığımız için pişman olalım,gerçekten de bu çok acıtıyor...Sizinde başınızdan böyle bir şey geçti mi?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• seviyorsan konuşcaktın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Geçmedi ama yap

0|0
    0|0
  • ağzıma geleni söylediğim için pek böyle şeyler de pişman olmuyorum

0|0
    0|0
    • Ne güzel işte pişmanlığın en azından biletleri yaptığın için olur.

• Saçmalık sen niye kursu bırakıyosun bırak o bıraksın

0|0
    0|0
  • şimdi bu bir dertmidir yaniii...?

0|0
    0|0
  • 15 yaş

0|0
    0|0
  • ne güzel işte :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• başımdan böyle bir şey geçmedi,umarım da geçmez cidden kötü bir his.arayabilirsin neden aramayasın ki?uzun zamandır görüşmüyoruz nasılsın diye başlarsın gerisi gelir zaten.

0|0
    0|0
  • Geçti 8. sınıfta dersanede buna benzer bir olay yaşamıştım. Numarasının sende olması bir şans senin için bence mesaj at ona.

0|0
    0|0
  • yazış tarzın aynı 15 16 yaşında biri gibi inan ''Kerim di benim hoşlandığımın adı'' gibi kusura bakma galiba küçük yaşın

0|0
    0|0
Yükleniyor...