Şuandaki hayatınızda memnun musunuz ya da hayatınızda neler olmasını isterdiniz ya da kimler olmasını isterdin

şuandaki hayatınızda memnun musunuz ya da hayatınızda neler olmasını isterdiniz ya da kimler olmasını isterdiniz

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Memnunum desem yalan olur .

0|1
    0|0
  • Hayatımda olduğu için çok mutlu olduğum harika bir arkadaşa harika bir insana sahibim.Başka bir istediğim de yok :)Memnunum yani :)

0|1
    0|0
  • Bu soruya kendime ait bir hayat yaşamaya başladığım zaman cevap verebilirim ancak. Bana dayatılan hayat benim yaşamak istediğim bir hayat değil. Çok standart ve bi' o kadar da monoton.

0|1
    0|0
  • cok şükür memnunum ben :) herşey boyle güzel.. ;)

0|1
    0|0
  • Memnun değilim.

Depresyondayım. Boşluktayım, arayıştayım.

Saçma sapan şeyler başıma geliyor, yaptıklarımdan pişman oluyorum.

Yaşadığım yerden bir kurtulsam her şey düzelecekte işte.

0|1
    0|0
  • Kendi kararlarımı kendim aldığım bir hayat kimseye hesap vermeden.

0|1
    0|0
  • memnun degilim kocam olmasin isterdimmm mesela..

Piskopatin teki cikti

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Cevaplardan da görebileceğin gibi bir çok kişi memnun değilmiş :D Zaten hangimiz hayatımızdan memnunuz ki her zaman daha iyi bir şeylerimiz olsun isteriz ama o anın kıymetini bilemeyiz. Aslında hayatla mücadele edip hayatımıza kendimiz yön vermeliyiz böylece daha mutlu olabileceğimize inanıyorum.

0|1
    0|0
  • istesekte istemeskte yasamaya devam etmek zorundayız ben hayatımda aşk felan filan olmasını istemem çünkü o işler insana çok sıkıntı veriyo

0|1
    0|0
  • cok sukur dıyorum

saglıklıyım karnımı doyurabılıyorum..en onemlısı bu

dıer her turlu hedef bundan sonra bana kalmıstır artık

0|1
    0|0
  • Hayir...

0|1
    0|0
  • Aşk olsa mutlu olacağıma eminim ...

0|1
    0|0
  • Hiçbişey istemezdim.Çünkü ben hatalarımla yaşıyorum.Ya sen hayatından memnunmusun ?

0|1
    0|0
Yükleniyor...